Jednorazowa zastawa - talerze i kubki papierowe

15-04-2019, 10:56

Są takie imprezy, eventy, spotkania biznesowe, na których nie sposób zaserwować cateringu w tradycyjnej zastawie. Powodów jest co najmniej kilka. Z jednej stron sprzątanie po tego typu imprezie jest wyjątkowo uciążliwe. Z drugiej - prawdopodobieństwo, że część zastawy ulegnie zniszczeniu jest prawie 100-procentowa. W takich przypadkach zdecydowanie lepiej jest sięgnąć po talerze jednorazowe, na których również w estetyczny sposób można zaserwować różnego rodzaju przekąski.

 talerze jednorazowe

  1. Opakowania jednorazowe - kubki, talerze, miski - to rozwiązanie, które sprawdza się zarówno przy wydarzeniach prywatnych, jak i biznesowych.
  2. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trudno o szansę umycia zastawy.
  3. Ograniczają czas sprzątania.
  4. Minimalizują potencjalne straty.

Nie tylko w plenerze

Talerze jednorazowe dużej części osób kojarzą się przede wszystkim z imprezami w plenerze. I całkiem słusznie - podczas grilla w ogrodzie lub pikniku na skraju lasu lub w parku trudno sobie często wyobrazić szklaną lub porcelanową zastawę. Jest ona ciężka, nieporęczna, a ponadto ryzyko jej zniszczenia jest bardzo duże. Kubki papierowe doskonale sprawdzają się w serwowaniu napojów, a papierowe talerze jednorazowe zastępują te tradycyjne. Nie ma bałaganu, sterty brudnych naczyń do mycia, a wszyscy goście będą mogli sprawnie poczęstować się przygotowanymi dla nich specjałami.

Talerze jednorazowe to także doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju kinderbale. Prawdopodobieństwo upuszczenia talerza przez dziecko jest ogromne. Ryzyko skaleczenia jeszcze większe. Do tego niepotrzebny strach i przerwanie zabawy. Papierowe talerzyki są odporne na dziecięce szaleństwa, a przy tym bezpieczne. Młodzieżowe domówki również nie mogą obejść się bez kubków papierowych i talerzy jednorazowych.

Biznes i talerze jednorazowe

Opakowania jednorazowe to nie rozwiązanie, które sprawdza się nie tylko w sytuacjach prywatnych. Są oczywiście takie spotkania biznesowe, na których nie ma mowy o podaniu cateringu inaczej niż na porcelanowej zastawie, jest też jednak wiele takich, podczas których ta porcelanowa zastawa się po prostu nie sprawdza. Wszelkiego rodzaju spotkania szkoleniowe, warsztatowe, eventowe, większe narady całych zespołów z reguły łączą się z minimalnym choćby posiłkiem. W wielu firmach nie ma jednak rozbudowanej kuchni, która pozwalałaby na sprawne przygotowanie zastawy i późniejsze jej umycie. W tego typu przypadkach opakowania jednorazowe (np. https://www.opakowanianawynos.pl/17-talerze-jednorazowe) sprawdzają się świetnie. Różnorodność oferty pozwala dobrać najlepszy rodzaj zastawy, także tej w pełni ekologicznej. Osoby odpowiadające za catering pozbywają się kłopotu, a koszty przygotowania całego spotkania jednocześnie maleją

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag talerze jednorazowetag komunikat firmy

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.