Jeden z twórców sukcesu WizzAir inwestuje w Premium Mobile

02-11-2016, 13:11

Premium Mobile, mobilny operator wirtualny działający na polskim rynku od drugiego kwartału 2016 roku, pozyskał nowego inwestora. Jest nim Zoltan Varga, pierwszy zewnętrzny inwestor niskokosztowych linii lotniczych WizzAir, które odniosły olbrzymi sukces w Europie, między innymi w Polsce.

Premium Mobile oferuje swoje usługi korzystając z nadajników sieć Plus, lecz - jak zapewniają przedstawiciele firmy - dzięki niskim kosztom prowadzenia działalności jest w stanie zagwarantować abonentom tę samą jakość, co duże sieci telekomunikacyjne, ale w zdecydowanie korzystniejszej cenie.

Niskie koszty wynikają z faktu, że Premium Mobile nie prowadzi kosztownych kampanii reklamowych w TV, nie zatrudnia celebrytów, nie posiada ogromnej siedziby ani nie musi płacić za korzystanie z globalnej marki oraz nie ponosi kosztów inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną - czytamy w informacji prasowej.

Żeby móc dalej rozwijać swoją ofertę i budować sieć dystrybucji, spółka pozyskała nowego inwestora – jednego z autorów sukcesu niskokosztowych linii lotniczych WizzAir - Zoltana Vargę.

Zoltan Varga to węgierski przedsiębiorca z bogatym doświadczeniem w obszarze inwestycji kapitałowych. Był pierwszym zewnętrznym akcjonariuszem węgierskich linii lotniczych WizzAir, w których dodatkowo przez lata pełnił funkcje zarządcze związane z finansami. Zoltan Varga pozostaje jednym z głównych akcjonariuszy linii, nawet po jej oficjalnym debiucie na giełdzie w Londynie w 2015 roku. Inwestor jest również właścicielem wydawnictwa Central Media Group, które w swoim portfolio ma węgierskie edycje takich magazynów jak ELLE, Marie Claire czy też Cosmopolitan.

- W Premium Mobile znalazłem wszystkie elementy, jakich zawsze szukam podejmując decyzję inwestycyjną. Spółka ma bardzo obiecujący model biznesowy i sprawny zarząd,
a sytuacja rynkowa jest sprzyjająca. Jak pokazują dotychczasowe przykłady, rozwój usług niskokosztowych ma w Polsce duże szanse powodzenia, więc wierzę, że Premium Mobile odniesie sukces. Spodziewam się, że będzie on na miarę moich uprzednich doświadczeń biznesowych
– mówi Zoltan Varga.

Premium Mobile kładzie duży nacisk na elastyczność w zakresie zawierania umowy rezygnując z długich kontraktów i oferując tylko i wyłącznie umowy z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Elastyczność łączy z ofertą bez limitu i dużymi pakietami internetu LTE w najniższej na rynku cenie, oferując Klientom najlepsze i proste rozwiązania. Ponadto Premium Mobile jest jednym z liderów pozyskania przenoszonych numerów z innych sieci. W zestawieniach UKE Premium Mobile ma drugie miejsce wśród operatorów postpaid, a trzecie na całym rynku pod względem bilansu pozyskanych numerów z innych sieci.

- Poprzez swoją działalność, chcemy się wpisywać w trend smart living. Klienci coraz częściej dostrzegają, że wiele produktów i usług właściwie nie różni się między sobą jakością - główny wyróżnik pomiędzy nimi stanowi cena. Z naszego doświadczenia wynika, że coraz częściej konsumenci szukają możliwości zaoszczędzenia na rzeczach, które da się pozyskać niższymi nakładami, by móc przeznaczać środki finansowe na inne wartościowe wydatki
i przyjemności
– tłumaczy Marcin Wieczorkowski, Prezes Zarządu Premium Mobile.

Głównym planem taryfowym oferowanym przez Premium Mobile jest Freedom 1. Jest to najtańszy abonament typu „no limit” na rynku. Za 19.90 zł, klienci otrzymują nielimitowane połączenia i SMSy do wszystkich sieci komórkowych, 5GB internetu LTE, elastyczną i bezterminową umowę oraz gwarancję stałej ceny.

Premium Mobile oferuje również taryfy Freedom2 i Freedom3, w których Klient otrzymuje w pełni nielimitowane połączenia, SMSy i MMsy do wszystkich sieci oraz aż 10GB internetu LTE. A to wszystko w cenach nie przekraczających 30zł. Podobnie atrakcyjne są pakiety mobilnego internetu, w których Klient ma nawet 300GB super szybkiego przesyłu LTE co miesiąc.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytaćRSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Serwisy specjalne: