Jaki serwer do firmy? Proliant ml110

15-07-2019, 14:37

Serwer to podstawa prawidłowo działającej sieci w każdej firmie. Od długiego już czasu producenci prześcigają się w oferowaniu coraz lepszych rozwiązań. Proliant ml110 jest jednym z częściej polecanych.

serwer

1. Zadania serwera w firmie

2. Parametry

3. Proliant ml110

Na ostateczny wybór serwera wpływ powinny mieć przede wszystkim spodziewane funkcjonalności. Od określenia potrzeb należy więc rozpocząć poszukiwania sprzętu.

Zadania serwera w firmie

Możliwych zastosowań jest wiele. Zamiast decydować od razu, dobrze jest przemyśleć, na ile rozwinięte urządzenie jest w firmie niezbędne. W odpowiedzi na to pytanie uwzględnić należy również plan rozwoju przedsiębiorstwa, by za kilka lat nie trzeba było dokonywać ponownych zmian. Optymalny wybór pozwala ustawić koszty eksploatacji na właściwym poziomie i nie przepłacać za funkcje nieużywane. Serwer powinien być przede wszystkim wydajny, nieawaryjny i stwarzać możliwości rozbudowywania.

Parametry

Najistotniejszą częścią serwera jest dysk twardy i to na jego parametrach powinniśmy skupić się przede wszystkim. Serwer wyposażony w dobrej jakości dysk to właściwie każdy serwer Hpe, w tym serwery Proliant. To marka sprzedawana w tej chwili przez Hewlett Packard Enterprise, powstała przy połączeniu Compaq z Hewlett-Packard. Dla niektórych firm bardzo istotnym, jeśli nie newralgicznym, parametrem, może okazać się możliwość nieprzerwanej pracy, a także odłączanie dysków sposobem "na gorąco", czyli tak zwaną metodą "hot-swap". To podstawa ciągłości funkcjonowania systemu. Najważniejsza jest niezawodność, którą Proliant ma.

Proliant ml110

Wspomniane serwery Proliant korzystnie wyróżniają się na rynku. Godny uwagi jest serwer Proliant ml110. To sprzęt wydajny, który sprawdzi się w mniejszych i większych przedsiębiorstwach. Serwery te można rozbudowywać, sprostają więc potrzebom firm rozwijających się. Przykładowy serwer Proliant w modelu ml110 hp ma wszystkie wymagane atuty. Istotną zaletą tego sprzętu jest także atrakcyjna cena. Proliant ml110 jest sprzętem z potencjałem - rozbudowa nie nastręcza trudności. Proliant ml110 ma funkcje automatyzacyjne, usprawniające rozwiązania sieciowe.

Jaki serwer wybrać? Przede wszystkim pewny, nieawaryjny i stabilny. Dobre opinie, jakimi cieszą się serwery Proliant, korzystny stosunek ceny do jakości, intuicyjna instalacja i konfiguracja - oto najważniejsze wyróżniki marki. Sprawia to, że późniejsza eksploatacja jest płynna. Serwery HPE dla potrzeb firm to technologia stale rozwijana i ulepszana, co odbywa się wyłącznie z korzyścią dla użytkownika.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.