Jak wykryć zdradę? Załóż podsłuch w telefonie

15-10-2019, 06:04

Zdrada męża albo żony jest przykrym i bolesnym doświadczeniem. Często kończy się niestety sprawą rozwodową. Aby jednak mieć pewność, czy rzeczywiście doszło do zdrady, należy mieć odpowiednie dowody. W ich zdobyciu może pomóc smartfon współmałżonka, a zwłaszcza dyskretny podsłuch telefonu. Co warto wiedzieć na temat tej formy sprawdzenia wierności partnera? Dowiedz się z naszego artykułu.

zdrada

  1. Jak wykryć zdradę dzięki komórce?
  2. Podsłuchiwanie telefonu komórkowego

Jak wykryć zdradę dzięki komórce?

Najprostszym sposobem na to, aby dowiedzieć się, czy zdrada żony lub męża jest realna, jest sprawdzenie szczegółowego rachunku telefonicznego. Billing można zazwyczaj pobrać, logując się na konto abonenta w serwisie jego operatora komórkowego. W dokumencie znaleźć można dokładną listę numerów telefonu, z którymi łączył się partner lub partnerka. Wskazana będzie również lista numerów, do których wysyłane były SMS-y. Co istotne, będą one przedstawione wraz z konkretnymi datami i godzinami połączeń. Te informacje są z pewnością pomocne, jeśli chodzi o wykrycie zdrady i dalsze „śledztwo”, natomiast nie przyniosą wprost wiedzy na temat np. treści wysyłanych SMS-ów. Aby uzyskać do nich dostęp, niezbędna jest zgoda sądu.

Podsłuchiwanie telefonu komórkowego

Polecanym rozwiązaniem jest również założenie podsłuchu w telefonie partnera albo partnerki. Na rynku dostępny jest szeroki wybór tego typu oprogramowania. Wybierając jednakże konkretny program szpiegujący, warto zdecydować się na wersję od sprawdzonej, solidnej firmy, takiej jak https://dowiedzsie24.pl/. Dobrej jakości, profesjonalny program pozwala nie tylko na podsłuchiwanie telefonu żony czy męża, ale również na nagrywanie rozmów męża lub partnerki. W jaki sposób działa aplikacja i jakie możliwości oferuje? Przede wszystkim, poza opcją nagrywania, umożliwia również lokalizowanie urządzenia. Dzięki temu możliwe jest sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się posiadacz telefonu, a także gdzie był obecny wcześniej. Ponadto aplikacja pozwala też na sprawdzenie aktywności monitorowanego smartfona w internecie, a nawet zdalne kontrolowanie telefonu za pomocą specjalnego panelu. Daje także możliwość monitorowania SMS-ów i MMS-ów, poczty Gmail oraz komunikatorów, podglądu zdjęć w telefonie oraz przeglądania spisu wszystkich kontaktów w urządzeniu. Umożliwia nawet zaplanowanie nagrania otoczenia o konkretnej godzinie oraz przez określony czas, nawet wtedy, kiedy telefon nie ma dostępu do internetu. Dzięki oprogramowaniu dowody zdrady są więc widoczne jak na dłoni.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: