Jak wybierać plandeki?

07-09-2021, 11:40

Plandeki mają na celu zabezpieczenie różnego rodzaju powierzchni. Stosuje się je głównie w branży transportowej i budowlanej, ale nie tylko. Sprawdź, jak wybrać plandekę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Plandeki mają zastosowanie w wielu branżach. W jakim celu najczęściej są używane i jak wybierać najlepsze produkty? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej!

Jak wybierać plandeki?

Hale namiotowe i inne zastosowania plandek

Plandeki stosuje się w celu ochrony różnych przedmiotów i obiektów przed wilgocią, ekspozycją na światło słoneczne, uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami. Jeden z najpopularniejszych rodzajów to plandeki samochodowe, które znajdują zastosowanie w transporcie. Mogą służyć m.in. do zabezpieczenia ładunku lub do przykrycia pojazdu w czasie postoju. Często stosowane są również plandeki budowlane, służące do zabezpieczenia nieukończonej budowy lub sprzętu budowlanego. Plandeki mogą także być wykorzystywane m.in. do pokrycia takich obiektów jak różnego rodzaju hale namiotowe, hale magazynowe, silosy, stragany, altany ogrodowe, ogródki restauracyjne czy baseny.

Jaką plandekę wybrać?

Wybór rodzaju plandeki powinien być uzależniony od jej zastosowania. Do przykrycia towaru na straganie lub pojazdu podczas postoju wystarczająca będzie plandeka wykonana z cieńszego materiału. Z kolei do zabezpieczenia ładunku do transportu lub nieukończonej budowy potrzebna będzie grubsza plandeka. Warto wybierać plandeki od sprawdzonych dostawców, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dobra plandeka powinna być wytrzymała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Warto wybierać m.in. plandeki z polietylenu, który jest odporny na działanie wody oraz promieni UV. Plandeki są dostępne w różnych kolorach – m.in. w kolorze niebieskim, zielonym czy żółtym. 

Gdzie kupić plandeki?

Oprócz wyboru odpowiedniej plandeki bardzo ważna jest również jej prawidłowa instalacja. Dlatego najlepiej skorzystać z usług doświadczonej firmy, która oferuje dojazd do klienta w celu wykonania pomiarów i montażu plandeki. Zanim podejmiesz współpracę z danym sprzedawcą, sprawdź, czy udziela on gwarancji na swoje produkty. W firmie Plandeki Bełchatów możesz liczyć na profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo techniczne i sprawną realizację zleceń.

Plandeki mają wiele zastosowań. Są używane przede wszystkim w branży budowlanej i transportowej, ale wykorzystuje się je także m.in. jako namioty ochronne na meble ogrodowe. Jeżeli szukasz plandek najwyższej jakości, skorzystaj z oferty profesjonalnych i doświadczonych sprzedawców.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag plandekitag nolstag nolh


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.