Jak szybko sprzedać samochód osobowy, a nawet ciężarówkę?

08-05-2020, 06:19

Masz auto, które chcesz sprzedać tak szybko, jak to możliwe? Nie masz czasu na wystawianie ogłoszeń w internecie? W takim przypadku warto pomyśleć o skorzystaniu ze skupów samochodów. Teraz takie usługi dostępne są w całym kraju, co zdecydowanie ułatwia szybką i bezproblemową sprzedaż.

skup ciężarówek

Wielu kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że sprzedaż posiadanego auta może być sporym problemem, zwłaszcza wtedy, gdy zależy nam na szybkości transakcji. W takiej sytuacji dobrym wyborem może być skup aut.

Skup aut – jak to działa?

Skupy samochodów są dzisiaj dostępne w praktycznie każdej miejscowości w Polsce. Zajmują się odkupowaniem samochodów od ich właścicieli i płacą za nie gotówką.

Skup to atrakcyjna alternatywa dla innych metod sprzedaży samochodów – właśnie dlatego wzbudza zainteresowanie wielu osób chcących szybko pozbyć się swojego auta. Transakcję można zrealizować nawet w ciągu jednego dnia i od razu otrzymać zapłatę gotówką albo przelewem – bez czekania! Jedną z takich firm jest z pewnością skup samochodów Warszawa, który od lat jest liderem na rynku motoryzacyjnym w stolicy.

Jakie auto można sprzedać w skupie?

Skupy samochodów na ogół nie są wybredne – możemy sprzedać w nich niemalże każdy samochód, w tym także modele uszkodzone, powypadkowe, po zalaniu, czyli takie, na które po prostu trudno znaleźć kupującego.

Wybrane skupy samochodowe odkupują od klientów tylko konkretne samochody – te przedstawiające wyższą wartość. W związku z tym mają już wymagania dotyczące kondycji, rocznika, marki pojazdów.

Ile dostaniemy za auto sprzedane w skupie?

Z wiadomości, które można znaleźć w sieci, wynika, że sprzedaż auta w skupie związana jest z niższymi cenami. W związku z tym za pojazd otrzymamy mniejszą kwotę niż wtedy, gdy zdecydowalibyśmy się na sprzedaż auta tradycyjną drogą, na przykład przez portal ogłoszeniowy.

Aby dowiedzieć się dokładnie, ile można otrzymać za swoje auto w skupie, najlepiej skontaktować się z nim bezpośrednio. Wycenę można zamówić on-line, po wypełnieniu specjalnego formularza. Odpowiedź na swoją prośbę o wycenę można otrzymać często jeszcze tego samego dnia!

Jeśli chcemy uzyskać dodatkowe informacje, możemy także zadzwonić do skupu lub umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy, który wyjaśni wszystkie kwestie.

Jeżeli zależy nam na szybkości – pieniądze ze sprzedaży można otrzymać jeszcze tego samego dnia.

  • Jeżeli doceniamy komfort – nie musimy wystawiać ogłoszeń i odpowiadać na zapytania potencjalnych klientów, ponieważ sprzedajemy auto od ręki.

  • Jeżeli nie mamy czasu na sprzedaż – oszczędzamy wtedy swój cenny czas.

  • Jeżeli mamy auto trudne w sprzedaży – uszkodzone, powypadkowe, nieprzyciągające potencjalnych kupujących.

Co z samochodem ciężarowym?

Nie każdy skup aut preferuje skupowanie samochodów dużych. Jeśli posiadamy tira lub ciężarówkę, którą chcemy szybko sprzedać, musimy dobrze poszukać. Skup samochodów ciężarowych działa na takiej samej zasadzie jak skup samochodów osobowych. Oczywiście będziemy mówili tutaj o innych kwotach za sprzedaż poszczególnych modeli.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag skup samochodówtag skup ciężarówek

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.