Jak się urządzić?

27-06-2017, 07:46

Zakup mieszkania czy budowa domu to wielkie przedsięwzięcie logistyczne i finansowe. Zazwyczaj posiłkujemy się kredytem hipotecznym, a taki wydatek i tak pochłania większość oszczędności. Poza murami inwestujemy w wykończenie oraz wymarzony sprzęt. I choć ani pralka, zmywarka, lodówka czy dobra płyta grzewcza to już nie fanaberie tylko podstawowy sprzęt gospodarstwa domowego, to potrafi być bardzo kosztowny, szczególnie jeśli urządzamy się od zera.

home - masterquoate.co.uk

Jak wybrać dobry sprzęt?

Sklepy z AGD pękają w szwach od różnego rodzaju sprzętu, a szerokie możliwości wyboru nie zawsze ułatwiają dobrą decyzję. Warto nie kierować się ani promocją w sklepie, ani przywiązaniem do marki, ani tym bardziej zdaniem znajomych, bo to naszym potrzebom sprzęt ma sprostać. W dalszym ciągu dla Polaków ważnym argumentem jest cena. Warto jednak pochylić się nad sprzętem i porównać nie tylko koszt samego zakupu, ale także eksploatacji. To zużycie wody i prądu realnie wpłynie na wysokość comiesięcznych opłat. Dobrze jest zainwestować również w pogwarancyjną naprawę sprzętu AGD, bo dobry serwis przedłuża działanie pralki czy zmywarki na kilka następnych lat.

Czego jeszcze potrzebuję do mieszkania?

Warto pamiętać, że inwestycje w mieszkanie czy dom nie kończą się na jego wykończeniu i wyposażeniu. Jeśli jest to niemalże cały nasz majątek, to jego utrata może być trudnym momentem do przetrwania. Dlatego właśnie potrzebujemy doskonałego ubezpieczenia w https://www.masterquote.co.uk/home-insurance, które zabezpieczy naszą przyszłość i pozwoli naprawić szkody w przypadku zdarzeń losowych. Dobra polisa chroni zarówno mury, elementy stałe, jak również wyposażenie (w tym oczywiście sprzęt AGD) przed skutkami zarówno klęsk żywiołowych, jaki i kradzieży z włamaniem. Dzięki pomocy logistycznej, jak i odszkodowaniu będzie łatwiej z powrotem stanąć na nogi.

W poszukiwaniu najlepszej oferty warto sięgnąć do porównywarek ubezpieczeń – tam możemy wpisać nasze oczekiwania i możliwości, a otrzymamy propozycje różnych polis. Warto tym najbardziej dla nas atrakcyjnym przyjrzeć się z bliska. Koniecznie należy się zapoznać z najważniejszym dokumentem, czyli „Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia” i dopiero po ich akceptacji zdecydować się na konkretnego ubezpieczyciela. Poza zabezpieczeniem mieszkania można również wykupić pakiet assistance, który gwarantuje pomoc fachowców w przypadku nieoczekiwanych kłopotów nawet ze sprzętem AGD. Poza tym firmy ubezpieczeniowe proponują również polisy OC, które pokrywają szkody wyrządzone przez nas, dzieci lub zwierzęta.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
fot. Executiumfot. Altumcodefot. CottonbroRSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: