JA+ Rodzina w Plusie za 69,99 miesięcznie

03-02-2016, 10:48

Oferta JA+ Rodzina to abonament dla rodziny, w którym za 69,99 zł miesięcznie można uzyskać nielimitowane rozmowy na komórki i współdzielony Internet dla trzech osób.

JA+ Rodzina to nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, duży współdzielony pakiet internetowy z opcją LTE bez limitu danych oraz pakiet usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie te usługi są dostępne w cenie jednego abonamentu i mogą z nich korzystać trzy osoby, a za dodatkową opłatą można dołączyć sześciu kolejnych użytkowników.

 JA+ Rodzina, to:

  • Trzy abonamenty: 69,99 zł, 99, 99 zł i 129,99 zł ze współdzielonymi usługami.
  • Abonament obejmuje trzy karty SIM.
  • Możliwość dołączenia do umowy kolejnych sześciu osób za 25 zł miesięcznie każda.
  • W ramach abonamentu, w zależności od jego wysokości, klient otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki i duży współdzielony pakiet internetowy, nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu.
  • Współdzielone przez wszystkich użytkowników abonamentu, pakiety internetowe: 10 GB, 20 GB oraz 30 GB i LTE bez limitu danych.
  • W najwyższym abonamencie dostępny jest pakiet usług roamingowych na terenie Unii Europejskiej: 360 minut na rozmowy / SMSy / MMSy oraz Internet 500 MB
  • Do każdej karty SIM aktywowanej w ramach umowy można dokupić w sprzedaży ratalnej smartfon.
  • Wszyscy użytkownicy korzystają z tych samych zasobów, wynikających z oferty bazowej.
  • Klienci przenoszący numer z innej sieci otrzymują 6 miesięcy abonamentu za darmo.

 

Oferta JA+ Rodzina może być również elementem Program smartDOM, dzięki czemu można płacić mniej za domowe rachunki i generować większe oszczędności. Do usługi telefonicznej dla trzech osób można dokupić za pół ceny abonament na Internet LTE bez limitu danych, a dodatkowo za 1 zł mieć telewizję Cyfrowego Polsatu. Można też skorzystać z oferty prądu od Plusa, albo z usług PlusBanku dla klientów Programu smartDOM.

Zestawy dla całej rodziny dostępne w ofercie JA+ Rodzina w ramach Programu smartDOM:

Telefon Honor 5X LTE z ofertą „JA+ Rodzina” z trzema kartami SIM, a do tego „Internet LTE 40 GB” z tabletem LG G Pad 8.0 LTE lub HUAWEI Media Pad T1 8.0 LTE oraz Pakiet TV 81 kanałów tylko za 148,99 zł miesięcznie w ramach Programu smartDOM.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag smartDOMtag Plustag ofertatag JA+ Rodzina
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: