iPlus office BlackBerry w Plusie

28-02-2006, 12:19

Polkomtel SA, operator sieci Plus GSM, wprowadził do swojej oferty usługę iPlus office BlackBerry. Klienci mogą dzięki niej w sposób automatyczny uzyskać dostęp do poczty firmowej wraz z załącznikami, a także do kalendarza i listy kontaktów.

Wykorzystując terminal BlackBerry, użytkownik zyskuje dostęp do najnowszych informacji, bez konieczności dokonywania samodzielnej aktualizacji tych danych. Operacja sprawdzania, czy np. do użytkownika przyszła nowa poczta jest dla niego niewidoczna, a synchronizacja odbywa się automatycznie.

iPlus office BlackBerry współpracuje ze środowiskiem informatycznym klienta, w którym zainstalowane są serwery pocztowe Microsoft Exchange, Lotus Domino lub Novell GroupWise. Integracja rozwiązania BlackBerry z istniejącym środowiskiem klienta może zostać wykonana za pośrednictwem polskiego integratora systemów komputerowych, z którym Polkomtel SA podpisał umowę na obsługę swoich klientów.

W ramach miesięcznej opłaty za korzystanie z usługi abonent otrzymuje nieograniczony dostęp do zasobów pocztowych, kalendarza i kontaktów. Opłata dotyczy korzystania z usługi na terenie kraju przy użyciu infrastruktury Plus GSM i nie uwzględnia transmisji w APN-ach publicznych i korporacyjnych innych niż APN blackberry.net.

Oferta terminalowa zakłada korzystanie z dedykowanego terminala BlackBerry 7290, którego cena jego zakupu uzależniona jest od wybranej taryfy.

Następny artykuł » zamknij

Google zagości w Ericssonach

Źródło: Plus (Polkomtel)
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Polkomteltag BlackBerry
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy