iOS 5.0.2 z poprawkami Siri już w następnym tygodniu?

17-11-2011, 14:53

Kolejna wersja mobilnej platformy Apple'a, która rozwiąże problemy z baterią w iPhonie 4S, ma się pojawić już w następnym tygodniu - poinformował niemiecki serwis Macerkopf.

Poprawka oznaczona numerem 5.0.2 miałaby się pojawić zaledwie kilkanaście dni po wydaniu wcześniejszej łatki i obok aktualizacji związanych z zarządzaniem energią ma przynieść również nowe funkcje dla asystenta Siri.

Czytaj także: Apple: Nie będzie Siri dla starszych urządzeń

Według niemieckiego serwisu Macerkopf iOS 5.02 powinien zostać udostępniony "nie później niż w następnym tygodniu". Warto podkreślić, że zwykle Apple nie publikuje kolejnych poprawek w tak krótkich odstępach czasu, chyba że dotyczą poważnych luk związanych z bezpieczeństwem.

Aktualizacja z numerem 5.0.1, którą udostępniono w ubiegłym tygodniu, wbrew oczekiwaniom użytkowników, nie rozwiązała problemów z szybko rozładowującą się baterią nowego iPhone'a 4S. Co więcej, wiele osób informowało, że problemy pojawiły się dopiero po tym, jak wgrały nowe łatki.

Jak zauważa serwis TheNextWeb, na razie nie udostępniono również wersji beta iOS 5.0.2, co jest standardowym krokiem co najmniej na tydzień przed udostępnieniem finalnego rozwiązania. Macerkopf, powołując się na anonimowe źródła, twierdzi jednak, że wkrótce użytkownicy będą mogli dyktować Siri również polecenia, jak "zrób zdjęcie" czy "włącz Wi-Fi".

Czytaj także: Apple ma już ponad 5% udziałów w rynku PC


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy