INFOR Ekspert uruchamia aplikację na iPada

15-06-2010, 10:10

Dzisiaj, 15 czerwca ma miejsce oficjalna premiera bezpłatnej aplikacji SerwisyPRO, przeznaczonej dla dwóch flagowych produktów Apple - iPada i iPhone'a. INFOR Ekspert (spółka należąca do Grupy INFOR PL) jest na razie jednym z nielicznych wydawców treści w Polsce, który sukcesywnie wprowadza dostęp do swoich produktów przez urządzenia Apple.

Aplikacja składa się z zakładek kierujących do podstron INFOR Ekspert poświęconych zagadnieniom takim, jak kadry, księgowość, prowadzenie i zarządzanie firmą, samorząd oraz kalkulatory. Podobnie jak aplikacja na iPhone, wersja na iPada jest darmowa i można ją pobrać bezpośrednio z AppStore.

Aplikacja SerwisyPRO
fot. - Aplikacja SerwisyPRO
- Największą zaletą aplikacji jest mobilność – podkreśla Tomasz Szatański, szef Działu Rozwoju Serwisów Internetowych INFOR Ekspert. – Użytkownik może w dowolnym miejscu i czasie przeglądać nowości w naszych serwisach internetowych. Może też korzystać z najpopularniejszych kalkulatorów, takich jak brutto-netto czy kalkulator odsetek ustawowych. Informacje i porady są na bieżąco aktualizowane, a użytkownik aplikacji SerwisyPRO ma dostęp do fachowej wiedzy w dowolnym momencie – dodaje.

>> Czytaj też: iPad napełnia kieszenie wydawców prasy


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy