Infinity Group: zostań wydawcą i zarabiaj na książkach

24-02-2012, 06:07

PortPublish.com ma być połączeniem nowoczesnego e-wydawnictwa, księgarni i społeczności - zapewniają twórcy. Dzięki platformie self-publishingowej autorzy i miłośnicy książek mają mieć możliwość publikowania bez ograniczeń i zarabiania na swojej pasji.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W grudniu 2011 agencja Infinity Group uruchomiła polską platformę self-publishingową, czyli narzędzie umożliwiającą autorom samodzielne wydawanie, promocję i sprzedaż książek, bez udziału wydawnictwa. Jest ona wspólnym dziełem grupy pasjonatów, którzy wpadli na pomysł wypełnienia tej luki na rodzimym rynku książkowym i zdobyli środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, oraz zespołu Infinity Group, który ideę przekuł w serwis PortPublish.com.

Zdaniem twórców PortPublish łączy w sobie funkcje nowoczesnego e-wydawnictwa i księgarni. To także społeczność zbudowana wokół zjawiska self-publishingu, której członkowie piszą, oceniają publikacje, oferują własne usługi i korzystają z różnych form promocji udostępnionych przez serwis.

Czytaj też: Ruszyła platforma dla self-publisherów Virtualo

Autor w PortPublish może samodzielne udostępnić, wypromować i sprzedać czytelnikom swój artykuł lub książkę. Następnie autorzy zarabiają na sprzedaży swoich dzieł, ale w ramach platformy działa Giełda Usług związanych z opracowaniem i przygotowaniem publikacji, na której swoje usługi mogą oferować m.in. ilustratorzy, redaktorzy czy specjaliści od promocji książek. Jest to element, który ma wyróżniać PortPublish na rynku. Twórca korzystający z platformy nie jest tu zdany wyłącznie na siebie - otrzymuje szerokie wsparcie nie tylko w postaci narzędzi i technologii, ale także przydatnych kontaktów i know-how.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.