iFIN24- serwis do zarządzania finansami osobistymi

02-10-2009, 10:31

Przeliczy ile masz pieniędzy, na co je wydajesz i jak możesz zaoszczędzić. iFIN24.pl to nowy serwis internetowy stworzony przez spółkę wchodzącą w skład grupy kapitałowej Comarch.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Finanse osobiste online

iFIN24 kieruje swoją ofertę do osób, które korzystają z bankowości elektronicznej, mają kilka produktów finansowych, na przykład kont lub kart kredytowych, a co miesiąc opłacają kilka rachunków. Narzędzie ma pomóc kontrolować budżet i zaplanować wydatki na wakacje czy rodzinne uroczystości.

Witryna, jeśli tylko będziemy na bieżąco uaktualniać informacje na temat naszych wydatków, pozwoli nam sprawdzić ile wydajemy na jedzenie, benzynę, ile kosztuje nas utrzymanie mieszkania. iFIN24 uwzględnia nie tylko bieżące transakcje, ale też wszystkie zaplanowane przychody i wydatki, w tym stałe opłaty, na przykład czynsz lub abonament telefoniczny.

Użytkownicy zadecydują o kształcie serwisu, a potem zapłacą

Twórcy nowego narzędzia do zarządzania finansami osobistymi twierdzą, że iFIN24 nie zamierza kopiować zachodnich serwisów, dlatego jest uruchamiany z podstawowymi funkcjami, a kolejne będą dodawane stopniowo. O przyszłym kształcie serwisu mają zadecydować opinie i pomysły samych użytkowników. Korzystanie z serwisu będzie płatne dopiero, kiedy osiągnie on pełną zakładaną funkcjonalność, a osoby, które już teraz zdecydują się założyć profil w iFIN24 i współtworzyć serwis, mogą liczyć na zwolnienie z opłat w przyszłości.

Twórcy nie zamierzają wprowadzać opłat co najmniej do końca 2009 roku, później bezpłatny będzie pierwszy miesiąc użytkowania, a przez kolejne miesiące będzie można korzystać z serwisu, opłacając abonament. Firma nie ujawniła jeszcze wysokości opłat - wiadomo tylko, że mają być one porównywalne z kosztami powadzenia rachunku w banku lub wydania karty kredytowej.

Bezpieczeństwo danych i pieniędzy

– Zdajemy sobie sprawę z tego, jakie obawy może budzić w użytkownikach podawanie informacji o swoich finansach w serwisie internetowym, dlatego kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo. Po pierwsze, nie wymagamy podawania jakichkolwiek danych osobowych – nasi użytkownicy są całkowicie anonimowi. Po drugie, w przeciwieństwie do podobnych serwisów funkcjonujących w Polsce, nie wymagamy podawania haseł lub loginów do kont bankowych, a nasi użytkownicy za każdym razem sami decydują, jakie informacje umieszczają w serwisie. Po trzecie, anonimowe profile użytkowników w serwisie są zabezpieczone w sposób analogiczny do kont w bankowości elektronicznej, a dane nie są i nie będą przekazywane do instytucji finansowych czy jakichkolwiek innych podmiotów – zapewnia Wawrzyniec Sosnowski, wiceprezes iFIN24 SA.

http://ifin24.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.