Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Huawei Watch GT 2: wielofunkcyjnym inteligentnym zegarkiem

14-09-2021, 08:40

Huawei watch gt 2 jest wielofunkcyjnym inteligentnym zegarkiem. Posiada on wiele podstawowych funkcji smartwatcha, takie jak sprawdzanie daty i godziny, pogoda czy odbieranie powiadomień o wiadomościach SMS. Nie są to jednak jedyne funkcje tego urządzenia. Huawei watch gt 2 posiada również między innymi barometr czy funkcje sprawdzania pogody.

Zegarek Huawei watch gt 2 jest idealnym smartwatchem dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie. Urządzenie posiada pulsyksometr, pulsometr, krokomierz czy funkcję śledzenia snu. Dzięki nowoczesnym i innowacyjnym technologiom, wszystkie te pomiary są szczegółowe, dokładne i bezbłędne. Zegarek możemy połączyć też z aplikacją Huawei Health. Oprócz wyżej wymienionych funkcji smartwatch Huawei watch gt 2 posiada wiele trybów sportowych, ważnych dla osób dbających o aktywny styl życia. Krokomierz i licznik spalonych kalorii świetnie sprawdzą się podczas spaceru czy biegania. Smartwatch jest wodoodporny, przez co użytkownik nie musi martwić się o zniszczenie urządzenia podczas pływania lub uprawiania innych sportów wodnych.

Jedną z najważniejszych cech zegarka Huawei watch gt 2 jest niezwykle wytrzymała bateria. Akumulator urządzenia wytrzymuje bez ładowania aż do 2 tygodni, 30 godzin z włączoną funkcją GPS. Ekran smartwatcha jest zakrzywiony, odporny na pęknięcia czy zarysowania. Wyświetlacz Huawei watch gt 2 dostosowuje się do pory dnia i panujących warunków atmosferycznych.

huawei watch gt 2

Cena Huawei watch gt 2 nie jest wysoka w porównaniu do innych inteligentnych zegarków dostępnych na rynku. Zegarek możemy kupić już od 599zł w najpopularniejszych sklepach z urządzeniami elektronicznymi (Media Markt, Media Expert…). Cena smartwatcha Huawei watch gt 2 różni się między wariantami. Najdroższy jest wariant elegancki, który został wyposażony w piękny metalowy pasek w kolorze złotym. Ten wariant smartwatcha Huawei watch gt 2 można kupić w cenie od 769zł. Najtańszy wariant sport, oprócz różnic w wyglądzie, nie odbiega jednak ani trochę funkcjonalnością od droższych wersji smartwatcha.

Huawei Watch 2 występuje w kilku wariantach, między innym sport, elegancki, klasyczny, damski biały. Wariant klasyczny posiada skórzany pasek, wariant sport silikonowy, a wariant elegancki- metalowy. Smartwatch posiada też wiele różnych darmowych tarcz do wyboru, które użytkownik może zmieniać według swojego nastroju, ubioru czy okazji.

Podsumowanie:
Zegarek jest perfekcyjny w kwestiach prezentowania się – pasuje idealnie na kobietach i równie dobrze na męższczyznach, czy to w uroczystościach czy sprawach codziennych. Wytrzymałość baterii jest znakomita, a dzięki niej zegarek nadaje się do zabierania w miejsca, w których nie można zawsze naładować telefonu - np. w górach, na plaży, itp.
Jest bogaty w funkcje sportowe, które są wspomagane przez licznik kalorii i znakomity system GPS. Oferuje też wodoszczelność 5 ATM, która pozwala na pływanie i lekkie zanurzanie się. Duża ilość pamięci pozwala na przechowywanie plików, np. piosenek, których można mieć nawet kilkaset. Huawei Watch 2 to jeden z niewielu zegarków, który ma tak prosty, a jednocześnie wysokiej klasy design!


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik


Tematy pokrewne:  

tag zegarektag nolstag nolhtag Huawei Watch GT 2tag Huawei