Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Huawei freebuds 4i - Bezprzewodowe Słuchawki do Aktywnego Trybu Życia

20-09-2021, 09:49

Jeśli lubisz biegać i jednocześnie słuchać muzyki, najlepszym wyborem są właśnie słuchawki bezprzewodowe huawei freebuds 4i - zostały zaprojektowane tak, żeby nie wypadały tobie podczas uprawiania sportu i nie powodowały tarcia.

Ponadto, też nie musisz się martwić, że jakość dźwięku spowoduje u ciebie krwawienie uszu – sam dźwięk jest krystalicznie czysty i wyraźny. Przedyskutujemy w tym artykule ogólny wygląd i komfort słuchawek, jakość dźwięku, tryb świadomości, sparowanie, łączność Bluetooth i wydajność baterii. Koniec artykułu zakończymy podsumowaniem, zatem w celu osiągnięcia najbardziej ważnych informacji, polecamy przeczytać artykuł do końca!

Wydajność baterii

Przez jak długi okres czasu mogę korzystać ze słuchawek? Same słuchawki starczają na bardzo długo - nawet w okolicach 10 godzin ciągłego słuchania piosenek. Słuchawki pociągną przez jeszcze dłużej, jeśli masz je podłączone do etui ładującego - nawet do 22 godzin!

Jeśli zastanawiasz się nad okresem ładowania słuchawek, to o nic nie musisz się martwić - po zaledwie 10 minutach, twoje słuchawki będą wstanie działać przez kolejne 4 godziny. Oznacza to, że po ledwie 25 minutach, twoje słuchawki będą już w pełni naładowane. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą ruchliwy styl życia!

Huawei freebuds 4i – Bezprzewodowe Słuchawki do Aktywnego Trybu Życia

Jakość dźwięku

Czy musisz się obawiać o to, że dźwięk nadchodzący ze słuchawek spowoduje u ciebie krwotok czy ogłuchnięcie? Oczywiście, że nie - dźwięk jest soczysty i płynny, ponieważ wyłapują szum i blokują dźwięku pochodzące z otoczenia - może to być hałas sąsiadów remontujących mieszkanie, dźwięki jeżdżących samochodów i inne sytuacje.

Tryb świadomości

Jest to funkcja, która wycisza dźwięki z twoich słuchawek, bez potrzeby zdejmowania ich. Jest to taki mały gadżet, który przydaje się, gdy nie chcesz przegapić ważnych komunikatów ze swojego otoczenia – m.in. na lotnisku, dworcu PKP i innych miejscach.

Komfort słuchawek

Czy same słuchawki są wygodne? Tak, według informacji zawartych na oficjalnej stronie, słuchawki zostały wykonane w 100% ergonomicznie, czyli tak, żeby słuchawki nie powodowały tarcia czy bólu głowy i innych dolegliwości.

Też są niesamowite, jeśli chodzi o bieganie – sam ich używam do biegania już od kilku tygodni i za nic nie chcą wypaść, a sam brak kabli ratuje ciebie od rozplątywania ich i dalszej migreny!

Prezentacja słuchawek

Dla niektórych ważny też jest wygląd. Podczas zakupu na oficjalnej stronie, będziesz miał do wyboru 3 kolory: klasyczny biały, stylowy czarny oraz gorący czerwony. Kolorów jest tylko trzy, ale wszystkie wyglądają znakomicie.

Jeśli chodzi o etui, można do niego schować słuchawki, co zapobiega ich zgubieniu. Są w kształcie okrągłym, dzięki czemu zmieści się nawet do najbardziej zapchanych kieszeni, no i pasuje jak ulał w samej dłoni!

Parowanie słuchawek

Jeśli chcesz połączyć słuchawki huawei freebuds 4i z innymi urządzeniami marki Huawei – m.in. zegarki inteligentne, tablety, smartfony i inne. Po tym jak włączysz etui, pojawi się opcja parowania słuchawek z innymi urządzeniami. Po pierwszym sparowaniu, twoje słuchawki powinny automatycznie się parować z każdym innym urządzeniem.

Podsumowanie:

Zatem doszliśmy do podsumowania. Przedyskutowaliśmy jakość baterii i dźwięku, tryb świadomości, komfort słuchawek, sparowanie oraz ogólny wygląd słuchawek wraz z etui ładującym. Słuchawki są z najwyższej półki - idealne dla osób prowadzące sportowy lub zajęty tryb życia!
« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031