Hotel i Centrum Rozrywki w Zielonej Górze

14-09-2021, 12:48

Nic nie stoi na przeszkodzie, by pracę połączyć z wypoczynkiem. Szukając miejsca na zorganizowanie konferencji, szkoleń lub eventu, dobrze jest zadbać także o coś dla ducha i ciała. Uczestnicy sympozjów z pewnością zachowają wiele miłych wspomnień, mogąc podziwiać w czasie wolnym wszystko, co ma do zaoferowania Zielona Góra. A jest tego naprawdę dużo. W tym pięknym mieście czas płynie znacznie wolniej, tym bardziej że zmęczenie można ukoić w apartamentach Hotelu Zielona Góra.

Hotel Zielona Góra, nie tylko wypoczynek

Nie samą pracą człowiek żyje. Warto, choć na chwilę oderwać się od obowiązków, odświeżyć umysł i ciało. Hotel Zielona Góra powstał z myślą o nowoczesnym biznesie, co nie oznacza, że powinny go omijać rodziny spragnione wypoczynku. Jako jeden z nielicznych oferuje atrakcje dla dzieci, a nawet czworonożnych pupili. Dla tych ostatnich przygotowano miseczki, kocyki, a nawet ręczniki.

80 pokoi czeka na gości z podopiecznymi, doprawdy trudno nie poczuć tej przyjaznej atmosfery panującej wokół. Natura zadbała, by otoczenie pełne zieleni sprzyjało spacerom, wytchnieniu i refleksji. Pokoje utrzymane w jasnych stylizacjach poprawiają samopoczucie i motywują do aktywności.

Hotel i Centrum Rozrywki w Zielonej Górze

Eventy i konferencje

Już po przekroczeniu gościnnych progów obiektu widać, że hotel Zielona Góra jest świetnie przygotowany na przyjęcie przedstawicieli biznesu. W oczy rzuca się doskonała organizacja oraz profesjonalizm obsługi. To bardzo istotne, jeśli planowana liczba uczestników sympozjów jest znaczna. Zadbano, by każda sala konferencyjna wyposażona była w najnowocześniejszą aparaturę audio i video, poprawiającą jakość przedstawianych materiałów i prelekcji.

Zaplecze konferencyjne:

  • 6 sal konferencyjnych;

  • 475 miejsc;

  • 200 miejsc parkingowych.

Jako przedsmak wspomnianej już organizacji warto podać przykład strony https://grapetown.pl, gdzie można wirtualnie zwiedzić wszystkie istotne pomieszczenia, wędrując po każdej z kondygnacji.

Wielogodzinne prace z pewnością wymagają odprężenia. Hotel Zielona Góra zadbał i o to, udostępniając swoim gościom różne formy rekreacji sportowej, zdrowotnej oraz gastronomicznej.

Wellness i SPA Zielona góra

Honorowane są aż cztery karty sportowe. Dzięki temu goście mogą swobodnie korzystać z najróżniejszych form relaksu, począwszy od sauny, groty lodowej oraz solnej, a także jacuzzi.

Na wszystkich czeka:

  • 6 typów saun;

  • 18 zabiegów prozdrowotnych i relaksujących;

  • 2 sale fitness.

Smakosze znajdą istny skarbiec smaków, o czym zapewnia szef kuchni. Restauracja serwuje dania zarówno dla miłośników mięs, jak i zwolenników kuchni wegetariańskiej. Wszystko podkreślone bogatym wyborem najlepszych win, w końcu jesteśmy w stolicy polskiego winiarstwa.

Zobaczyć Zieloną Górę i … zatęsknić. To bardzo prawdopodobne. Wystarczy jedynie zaplanować termin i dokonać rezerwacji. Można to uczynić online lub telefonicznie. A potem? Potem będzie się wracać do wspaniałych miejsc i wspomnień.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

fot. Xsolla


fot. Geraltfot. HypnoArt


Tematy pokrewne:  

tag Zielona Góratag nowptag nolstag hotel


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.