Hosting bez limitu - czy jest możliwy?

10-10-2017, 10:44

Czy hosting bez limitu jest możliwy? Czym się kierować przy wyborze hostingu? Sprawdź nasz artykuł.

W ofercie wielu firm znajdziemy hosting www z określonym limitem przestrzeni dyskowej. Jeśli jest on właściwie dobrany to z pewnością wystarczy na prawidłowe działanie danej strony internetowej. Jeśli kupujemy konto hostingowe o pojemności 10 GB to możemy przesłać na serwer dokładnie taką ilość danych (tj. filmy, zdjęcia, pliki stron, wiadomości e-mail, itp.). W momencie przekroczenia limitu klient najczęściej zostaje o tym powiadomiony, a później następuje zawieszenie konta. Identycznie wygląda kwestia transferu danych. Gdy użytkownik wchodzi na naszą stronę internetową, serwer wysyła do przeglądarki pliki, które tworzą witrynę. Każda grafika bądź tekst przechodzą przez łącze internetowe, do którego podpięty jest serwer. Jeżeli strona jest często odwiedzana to limit transferu szybko może się wyczerpać, dlatego warto jest zdecydować się na nieco wyższy limit niż polecany. Wówczas będziemy mieć pewność, że go nie przekroczymy.

Istnieje również hosting bez limitu, jednakże nie jest on tak idealny, jakby mogło się wydawać. Mimo wszystko jest on ograniczony, aby chronić nas przed spamerami. Przykładowo ograniczona jest liczba wysyłanych e-maili oraz wgrywanych plików.

Hosting bez limitu polecany jest przede wszystkim wymagającym klientom, ale często również im nie udaje się wykorzystać całego pakietu. Najczęściej cena za hosting bez limitu jest wyższa, więc nie ma sensu przepłacać. Najważniejsze, aby odpowiednio dobrać pakiet do swojej strony internetowej. Dzięki temu nie będziemy musieli się martwić o zawieszenie czy spowolnienie działania witryny. Najlepszy serwer www znajdziesz tutaj. Każdy pakiet posiada m.in. brak limitu na liczbę stron internetowych, brak limitu na liczbę baz danych, brak limitu na liczbę skrzynek e-mail, brak limitu na liczbę aliasów pocztowych, brak limitu na pomoc techniczną.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


fot. Tavexfot. InPost
RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Serwisy specjalne: