Handel hurtowy towarów - sprawdź merkandi.pl

17-09-2021, 08:05

Świat gospodarki i handlu rządzi się prawami ekonomii, z których jasno wynika, że im stabilniejsi są nasi partnerzy, im handel hurtowy jest bardziej pozbawiony różnego rodzaju przeszkód, np. formalnych lub czysto geograficznych, im lepszym i bardziej “chodliwym” towarem dysponujemy (wyróżniamy się spośród konkurencji), im ceny są nam bardziej przyjazne - tym lepsze interesy jesteśmy w stanie robić. Platforma handlu hurtowego Merkandi powstała właśnie po to, aby spełniać te zadania i wywiązuje się z nich wzorowo.

Krótka prezentacja Merkandi

Merkandi jest międzynarodową platformą handlu hurtowego, która działa w formie B2B. To wyjątkowe miejsce w sieci, które wzbudzi zainteresowanie każdego handlowca, wyróżnia się następującymi cechami:

  • Merkandi pozwala kupować i sprzedawać produkty niemalże ze wszystkich krajów świata
  • Dostępny tam towar jest unikalny i nie można go otrzymać w żadnym innym miejscu
  • Ceny są ustalane na zasadzie wolnej konkurencji, lecz zawsze są niskie, ponieważ towary pochodzą z likwidowanych sklepów, zamykanych hurtowni, stocków, itp.
  • Merkandi łączy hurtowników i producentów z całego świata i tylko od nas zależy jak wykorzystamy biznesowo zdobyte kontakty (nawet do firm z drugiej półkuli globu)
  • Platforma handlu hurtowego Merkandi troszczy się o najwyższe standardy w świecie handlu i otwiera każdą granicę, gdyż ideą przewodnią jest tu wolny i nieskrępowany rynek

Merkandi zrzesza setki podmiotów z Polski, Unii Europejskiej, ale także z obu Ameryk, Azji. Dlatego właśnie oferowane produkty należą do “białych kruków” na rynku, bo gdzie indziej znajdziemy najtańsze, lecz w pełni funkcjonalne laptopy z Singapuru lub hurtowe ilości najwyższej jakości odzieży z Londynu? Każdy rodzaj towaru, wszystkie kategorie produktów, są łatwe do odnalezienia na Merkandi. Globalny zasięg pozwala także na zawiązywanie współpracy przy wyjątkowych okazjach, kiedy np. jakiś sklep francuski kończy swoją działalność i wysprzedaje towar lub niewielka hurtownia w pobliżu Szczecina wystawia swoje artykuły po możliwie najniższych cenach, gdyż spotkało ją zajęcie komornicze. Jedną z największych zalet jest to, że handel hurtowy nasza firma może też prowadzić na własną rękę, jako że Merkandi udostępnia bezpośrednie dane kontaktowe do potencjalnych podmiotów współpracujących. Czy trzeba jeszcze czegoś więcej, aby dobrze prosperować?

Jakie korzyści odnosimy współpracując z Merkandi?

Korzyści te są wielorakie w wprost wynikają z przytoczonej powyżej charakterystyki tego przedsięwzięcia. W nasze ręce wpadają unikalne i niepowtarzalne produkty, których konkurencyjność na rynku jest najwyższa. Zakupujemy je po cenach niższych niż te, które moglibyśmy prosić Państwa o odgadnięcie. Zyskujemy także stałych i stabilnych partnerów biznesowych. O ich wiarygodności możemy być przekonani, ponieważ zwykłą praktyką Merkandi jest “prześwietlenie” każdej firmy współpracującej - nie znajdziemy tu oszustów, którzy natychmiast są odprawiani z kwitkiem. Poza tym dzięki Merkandi poszerzamy zasięg naszej działalności - zasięg ten może stać się międzynarodowy, bez cienia przesady. To wielka szansa dla Państwa sklepów i hurtowni, kanałów dystrybucji stacjonarnych i sieciowych, szansa, z której możemy skorzystać bez trudu. Wszystkie te cechy przemawiają wyraźnie za zainteresowaniem, jakim Merkandi słusznie się cieszy. Mamy do czynienia z nową jakością handlu hurtowego.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag nowptag nolstag handel hurtowy
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: