Grupa Onet-RASP rozwija współpracę z CNN International

26-01-2016, 22:17

Grupa Onet-RASP podpisała umowę partnerską z CNN International, dzięki której zyskuje dostęp do usługi CNN Newsource – umożliwiającej publikację materiałów wideo od największego dostawcy informacji na świecie.

Dzięki zawartemu porozumieniu rozszerzy się również współpraca pomiędzy Grupą a samym CNN – dziennikarze Onet-RASP będą brać udział w warsztatach organizowanych przez CNN w Atlancie, Nowym Jorku i Dolinie Krzemowej, a w serwisach Grupy pojawi się więcej międzynarodowych materiałów i komentarzy ekspertów.

Poszerzenie współpracy z CNN International pozwoli Grupie Onet-RASP wzbogacić materiały publikowane w swoich serwisach online o komentarze ekspertów CNN z całego świata oraz relacje wideo z miejsc najważniejszych międzynarodowych wydarzeń. Z czasem w serwisach Grupy Onet-RASP pojawi się również więcej materiałów przygotowanych przez CNN dla polskich odbiorców, a w serwisie CNN Newsource znajdą się materiały wyprodukowane przez Onet-RASP.

W najbliższym czasie dziennikarze Grupy Onet-RASP wezmą udział w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez CNN i będą mogli wymienić swoja wiedzę z dziennikarzami z jednej z największych redakcji informacyjnych na świecie.  

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytaćRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.