Groupon dzieli się na dzielnice Warszawy

09-08-2011, 10:02

Serwis zakupów grupowych Groupon ma już tak wiele lokalnych ofert, że chce je skierować do konkretnych użytkowników i mieszkańców. Dodaje kolejne miasta i dzielnice Warszawy.

Sonda
Korzystasz z serwisów zakupów grupowych?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Groupon wpisał w ostatnim miesiącu Kielce, Olsztyn, Opole, Radom, Rzeszów i Zieloną Górę na listę miast, w których na stałe dostępna jest jego oferta. Mieszkańcy sześciu nowych miast mogą już poznawać atrakcje zaoferowane przez lokalnych przedsiębiorców – jak zawsze z co najmniej 50-procentowym rabatem. Tym samym Groupon jest już na dobre w 32 polskich miastach.

Również od połowy lipca mieszkańcy Warszawy mają łatwiejszy dostęp do ofert, z których mogą skorzystać w swoim najbliższym sąsiedztwie. Stolica podzielona została na rejony: Warszawa Północ, Warszawa Wschód, Warszawa Południe, Warszawa Południowy-Zachód, Warszawa Północy-Zachód oraz Warszawa Centrum.

>> Czytaj też: Elektronika na stałe w zakupach grupowych

Groupon podzielił Warszawę na dzielnice
fot. Groupon - Groupon podzielił Warszawę na dzielnice
- Warszawa jest miastem bardzo rozległym, natomiast oferta wielu współpracujących z nami firm ma zasięg bardzo lokalny. Również wielu naszych klientów chciałoby znaleźć na Grouponie oferty dostępne tuż za rogiem – wyjaśnia Stanisław Rozwadowski, Dyrektor Sprzedaży w Groupon Polska. Podział rynku warszawskiego na rejony przynosi także wiele korzyści naszym partnerom, którzy mogą w ten sposób nawiązywać dobre relacje z klientami z najbliższej okolicy. Dotychczas takie lokalne oferty pojawiały się zazwyczaj gdzieś z boku i trudno było do nich dotrzeć. Obecnie ich oferty są znacznie lepiej wyeksponowane w naszym serwisie – dodaje.

Oferty z poszczególnych rejonów Warszawy dostępne są zarówno na dedykowanych stronach, jak i zbiorczo na stronie Warszawa Extra.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy