Google+ już z 90 milionami użytkowników

20-01-2012, 11:06

Przy okazji publikacji wyników za czwarty kwartał Larry Page ujawnił, że serwis społecznościowy należący do firmy Google bardzo szybko się rozwija.

Witryna Google+ zaprezentowana pod koniec czerwca ubiegłego roku może się pochwalić już ponad 90 milionami użytkowników - poinformował Larry Page, współtwórca i obecny dyrektor generalny firmy Google.

Czytaj także: Giełdowy debiut Facebooka pod koniec maja?

- Jestem bardzo podekscytowany wzrostem popularności Androida, Gmaila, a także Google+, które obecnie ma już ponad 90 milionów użytkowników w skali globalnej - powiedział Page. Jak zauważył, to ponad dwukrotnie więcej niż jeszcze trzy miesiące temu, kiedy również chwalił się wynikami swojej społecznościowej witryny.

- Tworząc wartościowe relacje z naszymi użytkownikami poprzez Google+, możemy wbudowywać w nasze usługi niesamowite funkcje - dodał współtwórca wyszukiwarkowego giganta. - Jestem bardzo podekscytowany tym, co możemy zrobić w 2012 roku. Jest niesamowita liczba szans dla użytkowników i dla nas, by wspólnie się rozwijać.

Liczba internautów wykorzystujących witrynę od Google, wzrosła szybko po tym, jak zaprezentowano nowości w wyszukiwarce pozwalające skupić się na obiektach, które oznaczyli nasi znajomi. Niedawno Google+ zaprezentowało również ułatwienia dla użytkowników wykorzystujących tagi, a według niektórych wyliczeń jeszcze w tym roku usługa może mieć około 400 milionów użytkowników.

Czytaj także: Cyberprzemoc coraz poważniejszym problemem


Źródło: Google
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy