GoBloo - fotowoltaika dla firm z gwarancją najniższej ceny!

04-04-2019, 09:49

GoBloo, spółka z ofertą kompleksowej usługi w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych dla biznesu, wchodzi z impetem na rynek fotowoltaiki w Polsce i zapewnia gwarancję najniższej ceny dla firm.

miasto

Fotowoltaika od lat wydawała się przedsiębiorcom nieopłacalna. Wszystko ze względu na wysokie ceny instalacji, trudności w wykorzystaniu nadprodukcji energii (wprowadzona w 2016 roku ustawa o OZE  promowała wyłącznie przydomowe elektrownie fotowoltaiczne przeznaczone dla gospodarstw jednorodzinnych) i finansowaniu samych inwestycji. Od 2019 roku możemy jednak mówić o przełomie. Ze względu na rosnące ceny energii, firmy otworzyły się na OZE, a korzystne oferty finansowania spowodowały duży wzrost zainteresowania każdej grupy przedsiębiorców - od najmniejszych rodzinnych  firm czy sklepów, po wielkie zakłady produkcyjne.

Dlatego Columbus Energy jako lider rynku instalacji fotowoltaicznych powołał nową jednostkę w swojej grupie kapitałowej o nazwie GoBloo, która dostarcza rozwiązania w obszarze fotowoltaiki dla firm z gwarancją najniższej ceny.

Co zyskają przedsiębiorcy decydując się na ofertę GoBloo? Przede wszystkim gwarancję najniższej ceny na rynku oraz kompleksową obsługę obejmującą: przygotowanie projektu technicznego instalacji fotowoltaicznej, wysokowydajne panele polikrystaliczne o mocy minimalnej 275 Wp, zestaw zabezpieczeń AC/DC, montaż przez certyfikowaną ekipę oraz monitoring produkcji online.

Producenci paneli gwarantują sprawność urządzeń przez 25 lat. Pewne są również oszczędności generowane dzięki własnej elektrowni fotowoltaicznej sięgające 60% na 1 MWh oraz szybki zwrot z inwestycji na poziomie 12% w skali roku. GoBloo zapewnia najwyższej jakości komponenty instalacji oraz najwydajniejsze na rynku panele fotowoltaiczne, których uzysk po 25 latach nie spadnie poniżej 80%.

GoBloo oferuje klientowi biznesowemu możliwość rozszerzenia usługi, czyli gwarancję montażu do 21 dni oraz rozszerzoną gwarancję na wszystkie elementy instalacji i rękojmię do 10 lat.

Niezależnie od wielkości firmy czy branży, w której działa przedsiębiorca, instalacja fotowoltaiczna to inwestycja zmniejszająca wydatki na energię i generująca korzyści dla biznesu. Dzięki niej właściciele firm mogą korzystać  z energii ze słońca przez długie lata, zyskać większą niezależność od dostawców i podwyżek cen prądu oraz promować swoją markę jako ekologiczną.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag fotowoltaika

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.