Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Giełda kryptowalut Coin Market Solutions

14-12-2021, 13:50

Giełda kryptowalut Coin Market Solutions zapewnia dostęp do najlepszych kryptowalut. Projekt otrzymał dobre opinie od handlowców, a jego prosty interfejs pozwoli Ci szybko zrozumieć, co jest co.To, czy będziemy pracować nad tą wymianą, zależy od każdego. Możesz wejść na stronę, zarejestrować się i przetestować swoją strategię handlową na koncie demo. Pomoże to w podjęciu decyzji o wyborze.Coin Market Solutions oferuje prywatnym handlowcom i organizacjom swoje usługi brokerskie. Firma działa od 2020 roku i oferuje korzystne warunki, niskie prowizje i szeroki zakres instrumentów handlowych.

Ten bezpieczny projekt handlowy jest zarejestrowany w Estonii, a jego celem jest zapewnienie klientom dostępu do tokenizowanych aktywów. Giełda zapewnia zarobek poprzez handel kryptowalutami, zmiennymi cenami akcji, towarami i indeksami giełdowymi.

Siedziba firmy Coin Market Solutions znajduje się w Talinie, a jej właścicielem jest ECM Limited Corporation. Giełda uzyskała licencję na kryptowaluty, ponieważ jej działalność jest zgodna z prawodawstwem europejskim, jest licencjonowana i regulowana przez UE oraz estońską Komisję Nadzoru Finansowego.

Głównym celem platformy jest popularyzacja blockchain i zagwarantowanie dostępu do inwestycji kryptowalutowych dla wszystkich użytkowników. Strona zapewnia szkolenia, dzięki którym nawet osoby, które nie wiedzą nic o technologii blockchain mogą zająć się inwestowaniem w kryptowaluty.

Przegląd strony internetowej 

Strona internetowa giełdy Coin Market Solutions ma klasyczny wygląd i posiada prosty i nieskomplikowany interfejs, z którym każdy może pracować.

Strona jest łatwa w nawigacji, a menu znajduje się po lewej stronie. Wszystkie ważne strony są ułożone w sekcjach. Klient może w łatwy sposób przeglądać usługi i narzędzia projektu, a na blogu zawsze znajdują się aktualne informacje i treści.

Istnieje serwis wsparcia i blok F.A.Q. Wszystkie teksty na stronie internetowej można znaleźć w języku rosyjskim, angielskim i estońskim, co przyciąga użytkowników z całego świata - dzięki temu działalność handlowa jest kontynuowana.

Funkcjonalność giełdy

Traderzy otrzymają ponad 300 instrumentów do zarabiania na kryptowalutach, papierach wartościowych, towarach i innych aktywach. Liczba możliwości jest regularnie zwiększana dzięki stałemu monitorowaniu rynku. W ten sposób klient otrzymuje korzystne warunki do pasywnego pomnażania pieniędzy.

Rejestracja jest szybka i łatwa, a każdy klient otrzymuje konto demo, które pozwala mu handlować kryptowalutami, towarami, metalami szlachetnymi i innymi aktywami.

Aby zarejestrować konto, konieczne jest podanie prawdziwych informacji - giełda spełnia wymogi KYC i AML. Rejestracja zajmie użytkownikowi około 3 minut.  Konieczne jest wprowadzenie danych w dwóch blokach.

Pierwszy blok wymaga podania głównych informacji - nazwa, mail, hasło. Drugi blok prosi o podanie strefy czasowej, geolokalizacji, kontaktów, waluty dla konta klienta.

Na koniec rejestracji należy załączyć zrzuty ekranu dokumentów potwierdzających tożsamość, potwierdzenie płatności w celu potwierdzenia kraju zamieszkania. Pozostaje czekać na weryfikację konta.

Weryfikacja jest zgodna z europejskimi i estońskimi wymogami w zakresie zapobiegania praniu kapitału. Procedura trwa kilka dni roboczych.

Czas ten można poświęcić na studiowanie dostarczonych materiałów tekstowych i wideo. Pomogą Ci one zapoznać się z terminami, przeglądami strategii monetarnych i trendami rynkowymi. Możliwe jest również oszacowanie pożądanej metodologii inwestycyjnej.

Prowadzenie handlu na giełdzie

Handel na Coin Market Solutions jest dostępny ze standardową dźwignią 1:5, lub alternatywnie dźwignia może być zmieniona na 1:10-1:20. Klient może również wybrać kilka rodzajów kont, jeśli inwestuje różne kwoty:

1. srebrny - minimalny depozyt 500$

2. złoto - od 5.000$

3. platynowe - od 25 000 USD

4. VIP - od 100 000$

5. VIP plus - 500 000 USD

6. Smok - 1.000.000$

Traderzy z doświadczeniem mogą wybrać dodatkowe transakcje bez ryzyka, analitykę, sygnały handlowe, kilka przeglądów rynku, giełdy kryptowalut, depozyty z 2% zyskiem, stałe spready 0,1% i swapy 0,04%.

Dlaczego warto wybrać Coin Market Solutions?

Dzięki tej giełdzie możesz wygodnie handlować aktywami tokenizowanymi z dowolnego miejsca na świecie. Dostęp do konta można uzyskać za pośrednictwem komputera lub za pomocą aplikacji z dobrymi opiniami na iPhone'a lub Androida.

Aby dokonać bezpiecznego i szybkiego depozytu, możesz wybrać pomiędzy walutami cyfrowymi i fiat za pomocą Visa, SEPA, Mastercard i Vload. Konto będzie zasilane kryptowalutą.

Fiat jest automatycznie konwertowany na Bitcoin lub USDT w oparciu o aktualny kurs wymiany. Wypłaty z konta są realizowane w USDT i VTC, czyli w przeliczeniu na pieniądze fiat.

Platforma podkreśla główne korzyści płynące z pracy z nią:

- Zdolność do pracy. Twórcy giełdy zapewniają jej sprawne działanie, obsługę proxy oraz odporne na awarie serwery. Traderzy mają całodobowy dostęp do swoich kont.

- Usługa wsparcia. Klient w każdej chwili może uzyskać niezbędną poradę od specjalistów lub doświadczonych handlowców. W ten sposób można zmniejszyć ryzyko i pewnie zwiększyć kapitał.

- Certyfikat bezpieczeństwa. Usługa bezpieczeństwa Exchange sprawdza platformę 24 godziny na dobę, zapewniając jej wielopoziomową ochronę. Użytkownicy mogą więc handlować bez kosztów i bez obaw o swoje dane.

- Prosty interfejs. Wygoda i duża funkcjonalność pozwalają na handel aktywami finansowymi bez większego wysiłku.

Użytkownicy mają pozytywny stosunek do Coin Market Solutions i pozostawiają w większości dobre recenzje. Wielu wskazuje na szeroki zakres instrumentów handlowych, szybką reakcję zespołu wsparcia i legalności projektu.

Jest jednak jedna mała wada - platforma jest przeznaczona dla doświadczonych traderów, a nie dla początkujących, dlatego minimalny depozyt wynosi 500$. Ponadto, konto jest dostępne tylko w bitcoin i USDT.

Wnioski

Przede wszystkim należy zauważyć, że projekt jest profesjonalną giełdą z regulacjami i licencjami z UE. To właśnie wyróżnia go spośród konkurencji.

Coin Market Solutions umożliwia handel zarówno kryptowalutami, jak i szeroko pojętymi aktywami tokenizowanymi. Klienci będą mogli uzyskać dostęp do inwestycji w indeksy giełdowe, produkty, surowce energetyczne, a nawet metale szlachetne. W obrocie znajduje się tokenizowana wersja aktywów.

Licencja jest gwarantem legalności prowadzenia działalności na giełdzie. Konsument może zatem łatwo zorganizować odliczenia podatkowe bez obaw o stronę prawną procesu lub swoje bezpieczeństwo. Wzmocniony system bezpieczeństwa ogranicza do minimum ryzyko włamania.

Coin Market Solutions otrzymał dobre opinie od handlowców ze względu na swój dostęp do najlepszych kryptowalut. Interfejs jest prosty i nieskomplikowany, w przeciwieństwie do innych podobnych dużych giełd.

W każdym razie, to każdy powinien zdecydować, co robić. Ale ze względu na zainteresowanie, można odwiedzić stronę, zrobić szybką rejestrację i uzyskać konto demo, testując dowolną strategię handlową. Wtedy okaże się, czy warto korzystać z wymiany, czy nie.

Ostatnie artykuły:
porównywarka ubezpieczeń OC
« Maj 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031