GetResponse: nowy Kreator Formularzy za darmo

12-09-2010, 14:15

Ponad 500 gotowych szablonów formularzy zapisu, możliwość dodawania własnych pól, zmiana kolorów, rozmiarów i kształtów oraz dostęp do statystyk - to kilka wyróżników Kreatora Formularzy udostępnianego przez GetResponse.

Klienci GetResponse mogą tworzyć formularze zapisu do listy mailingowej. Kreator Formularzy, według twórców, przyspiesza budowanie listy wysyłkowej oraz zwiększa zwrot z inwestycji w marketing internetowy, bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania czy specjalistycznej wiedzy informatycznej.

>> Czytaj też: GetResponse wprowadza usługę wideo e-mail marketingu

Sonda
Zwracasz uwagę na wygląd formularza, gdy zapisujesz się do newslettera?
  • Tak
  • Nie
  • Nie zapisuję się do newsletterów
wyniki  komentarze

Każdy z 500 szablonów formularzy można dostosowywać do potrzeb marketingowych strony internetowej dzięki możliwości dowolnej zmiany kolorów, czcionek, rozmiarów oraz grafik. Wizualny edytor z funkcją drag‘n’drop (ang. przesuń i upuść) umożliwia łatwe dodawanie dowolnych pól. Dzięki temu można zbierać istotne z punktu widzenia segmentacji i targetowania informacje na temat zapisujących się użytkowników, m.in.: dane socjo-demograficzne, opcje zakupowe czy preferencje konsumenta.

Przykładowe formularze GetResponse
fot. - Przykładowe formularze GetResponse
Użytkownicy platformy GetResponse mają również możliwość tworzenia własnych stron z podziękowaniem za subskrypcję, dodając do nich swoje własne nagrania audio i wideo.

- Nowy Kreator Formularzy GetResponse to jedyna taka na polskim rynku funkcjonalność. Zbudowanie atrakcyjnego, a przede wszystkim skutecznego formularza jest tak proste, jak budowanie z klocków. Wystarczy wybrać szablon, dostosować do swoich potrzeb, stworzyć stronę z podziękowaniem za subskrypcję i umieścić formularz na stronie. Nowy Kreator to kolejna z funkcjonalności, którą dodajemy na życzenie użytkowników. Dzięki kreatorowi marketerzy mogą zrobić to sami, bez potrzeby generowania dodatkowych kosztów IT – mówi Szymon Grabowski, założyciel i prezes firmy Implix, właściciela GetResponse.

>> Czytaj też: Praktyczny marketing w małej firmie

Do końca lata (czyli pozostało już niewiele czasu) można korzystać z Kreatora Formularzy, zakładając darmowe konto w GetResponse. Więcej informacji na temat nowej funkcji można znaleźć na stronie www.getresponse.pl/email-marketing/kreator-formularzy


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy