Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Fotowoltaika od Orange Energia - co warto wiedzieć o tej ofercie?

07-10-2022, 11:14

Profesjonalne doradztwo i projekt, najwyższej jakości panele oraz falowniki, a także montaż przez doświadczone ekipy instalacyjne – to wszystko sprawia, że Fotowoltaika od Orange Energia to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto planuje instalację paneli fotowoltaicznych w swoim gospodarstwie domowym. Dodatkowo inwestycję możesz sfinansować przez kredyt bankowy, a wszystkie formalności z tym związane załatwisz online.

robot sprzątający

reklama


Orange Fotowoltaika – kto może skorzystać z oferty?

Uważasz, że instalacje fotowoltaiczne wymagają dużych nakładów finansowych? Sądzisz, że na taką inwestycję mogą pozwolić sobie jedynie przedsiębiorcy? Nic bardziej mylnego – dzięki Orange Energia każdy może stać się posiadaczem systemów fotowoltaicznych przeznaczonych do użytku w gospodarstwie domowym.

Fotowoltaika od Orange może być w 100% sfinansowana przez kredyt bankowy – dzięki współpracy z bankami specjalizującymi się w finansowaniu inwestycji w Odnawialne Źródła Energii (OZE), tj. BNP Paribas Bank Polska oraz AS Inbank. Płatność można rozłożyć na 150 wygodnych rat. Co ważne, nie jest wymagany jakikolwiek wkład własny. Wszystkie formalności związane z podpisaniem umowy oraz z zawarciem kredytu załatwisz online.

Korzystając z oferty Orange Energia na fotowoltaikę, otrzymasz fakturę VAT. Dzięki temu dokumentowi będziesz mógł skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej (jeśli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem domu jednorodzinnego, także w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej). Pozwala ona odliczyć w zeznaniu rocznym od 17 do 32% kosztów poniesionych na zakup oraz montaż fotowoltaiki.

Instalacje fotowoltaiczne – jak w ogóle działają?

Instalacja fotowoltaiczna umożliwia pozyskiwanie energii elektrycznej przy wykorzystaniu odnawialnego źródła energii – promieniowania słonecznego. Głównym jej elementem są ogniwa fotowoltaiczne (obecnie wykorzystuje się głównie ogniwa krzemowe), w których zachodzi zjawisko fizyczne – tzw. efekt fotowoltaiczny. System fotowoltaiczny pozwala na zasilanie sprzętów domowych, a także ogrzewanie pomieszczeń czy wody.

Niewątpliwą zaletą instalacji fotowoltaicznych jest fakt, że są one ekologiczne, technologia ta w żaden sposób nie ingeruje w środowisko naturalne. A ile to kosztuje? Cena paneli jest zależna od kilku czynników, m.in. ich rodzaju, mocy, rozmiaru całej instalacji, miejsca montażu (np. nachylenia dachu). Warto mieć świadomość, że dzięki takiemu rozwiązaniu częściowo można uniezależnić się od podwyżek cen prądu, zwrot z inwestycji następuje natomiast zazwyczaj po kilkulatach (im wyższa jest moc instalacji, tym szybciej nastąpi zwrot poniesionych kosztów).

Jakie są zalety Fotowoltaiki w Orange Energia?

  • Rozliczenie net-billingu 1:1 – Twój rachunek zostanie pomniejszony o wartość energii oddanej przez Ciebie do sieci.
  • Najwyższa jakość instalacji fotowoltaicznych – panele i falowniki dostępne w ofercie pochodzą od uznanych światowych producentów.
  • Obsługa na najwyższym poziomie – możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, projekt i wykonanie Twojej instalacji.
  • Testowe uruchomienie instalacji i zgłoszenie do operatora systemu dystrybucyjnego.
  • Pakiet benefitów dla Mikrowytwórców – obejmuje on m.in. assistance domowy, gwarancję stałych opłat miesięcznych przez cały okres trwania umowy, możliwość skorzystania z oferty bez konieczności zmiany grupy taryfowej (oferta jest dostępna dla taryf G11, G12 i G12w) czy brak opłaty aktywacyjnej.

Fotowoltaika od Orange Energia – co warto wiedzieć o tej ofercie?

Fot. Pexels


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              



Ostatnie artykuły:


fot. DALL-E



fot. DALL-E



fot. Freepik



fot. DALL-E



fot. DALL-E