Facebook zmienia wygląd fanpage'ów

12-02-2011, 13:16

Po zmianie wyglądu profili użytkowników przyszedł czas na odświeżenie także stron fanowskich.

Wygląd Facebooka to bardzo drażliwa kwestia i nie raz zdarzało się, że użytkownicy głośno protestowali, broniąc się przed jakimikolwiek zmianami.

>> Czytaj więcej: Facebook ujawni swoje finanse

Sonda
Zmiany w wyglądzie Facebooka są pozytywne?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Po pewnym czasie jednak łatwo przywyknąć do nowości i obecnie już mało kto publicznie ogłasza, że odchodzi z tego powodu z największego społecznościowego serwisu na świecie. Po tym, jak kilka tygodni temu zaktualizowano wygląd profili użytkowników, teraz przyszedł czas na podobne zmiany w stronach fanowskich.

Nawigacja, która znajdowała się do tej pory na górze została przeniesiona do menu z lewej strony, natomiast domyślnie wyświetlają się teraz wpisy wszystkich użytkowników. Do tej pory standardowo można tam było znaleźć wyłącznie statusy umieszczane przez administratorów stron. Nie mogło także zabraknąć galerii zdjęć, którą umieszczono w centralnej, najlepiej widocznej części profilu.

Fanpage Marka Zuckerberga
fot. - Fanpage Marka Zuckerberga
Warto także wspomnieć o powiadomieniach e-mail o nowych komentarzach, które dotychczas wysyłano tylko dla prywatnych profili użytkowników. Takie działania mają zachęcić do jeszcze większej interakcji z internautami, którzy przewijają się na naszych stronach w Facebooku.

Nowy układ stron można włączyć samemu, natomiast dla wszystkich użytkowników zostanie on automatycznie zastosowany 10 marca.

>> Czytaj także: Facebook uruchomi nowy system komentarzy


Źródło: TechCrunch
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031