Facebook Messenger dla Windowsa wychodzi z fazy Beta

06-03-2012, 13:38

Narzędzie dla Windowsa umożliwiające wygodne rozmowy ze znajomymi na Facebooku jest już dostępne w wersji stabilnej - poinformowali przedstawiciele społecznościowego giganta.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Warto przypomnieć, że Facebook Messenger w wersji dla Windowsa wyciekł do sieci już w grudniu ubiegłego roku. Niedługo później witryna Zuckerberga udostępniła oficjalnie swój komunikator, zachowując go jednak w testowej wersji Beta.

Czytaj także: Chiny najaktywniej wspierają Facebooka w Azji

Aplikacja Facebook Messenger umożliwia wygodny dostęp do Tickera (listy najnowszych akcji wykonywanych przez znajomych), standardowych powiadomień, a także oczywiście samych wiadomości oraz czatu. Dla wielu kluczową zaletą narzędzia mogą być czytelne powiadomienia, które wyświetlane są niezależnie od odwiedzanej strony.

O tym, by użytkownicy nie przegapili żadnej nowej wiadomości na Facebooku, nowy program ma się troszczyć na razie wyłącznie w przypadku Windowsa 7. Przedstawiciele społecznościowego giganta już teraz zapowiedzieli jednak, że pracują nad narzędziami, które pozwolą na wygodniejsze korzystanie z modułów komunikacyjnych witryny także w starszych wersjach systemu Microsoftu.

Facebook Messenger dla Windowsa
fot. - Facebook Messenger dla Windowsa
Niedawno Facebook zaprezentował również nowe formaty reklam, które wzbudziły w internautach mieszane uczucia. Do rąk reklamodawców mają trafić m.in. "sponsorowane wpisy" czy ogromne reklamy na stronie wylogowania.

Aplikację Facebook Messenger w wersji dla Windowsa można pobrać ze strony projektu.

Czytaj także: Nie wierz w darmowego iPada 3 na FacebookuSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.