Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Facebook Messenger dla Windowsa wychodzi z fazy Beta

06-03-2012, 13:38

Narzędzie dla Windowsa umożliwiające wygodne rozmowy ze znajomymi na Facebooku jest już dostępne w wersji stabilnej - poinformowali przedstawiciele społecznościowego giganta.

Warto przypomnieć, że Facebook Messenger w wersji dla Windowsa wyciekł do sieci już w grudniu ubiegłego roku. Niedługo później witryna Zuckerberga udostępniła oficjalnie swój komunikator, zachowując go jednak w testowej wersji Beta.

Czytaj także: Chiny najaktywniej wspierają Facebooka w Azji

Aplikacja Facebook Messenger umożliwia wygodny dostęp do Tickera (listy najnowszych akcji wykonywanych przez znajomych), standardowych powiadomień, a także oczywiście samych wiadomości oraz czatu. Dla wielu kluczową zaletą narzędzia mogą być czytelne powiadomienia, które wyświetlane są niezależnie od odwiedzanej strony.

O tym, by użytkownicy nie przegapili żadnej nowej wiadomości na Facebooku, nowy program ma się troszczyć na razie wyłącznie w przypadku Windowsa 7. Przedstawiciele społecznościowego giganta już teraz zapowiedzieli jednak, że pracują nad narzędziami, które pozwolą na wygodniejsze korzystanie z modułów komunikacyjnych witryny także w starszych wersjach systemu Microsoftu.

Facebook Messenger dla Windowsa
fot. - Facebook Messenger dla Windowsa
Niedawno Facebook zaprezentował również nowe formaty reklam, które wzbudziły w internautach mieszane uczucia. Do rąk reklamodawców mają trafić m.in. "sponsorowane wpisy" czy ogromne reklamy na stronie wylogowania.

Aplikację Facebook Messenger w wersji dla Windowsa można pobrać ze strony projektu.

Czytaj także: Nie wierz w darmowego iPada 3 na Facebooku


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Freepik
fot. G Data