Drążki prysznicowe SASKO

22-06-2021, 12:02

Firma SASKO jest producentem drążków do zasłon prysznicowych. W swojej ofercie posiadamy różne modele drążków przeznaczone zarówno do brodzika, jak i do wanny. Nasza kolekcja obejmuje drążki prysznicowe do ponad 200 rozmiarów wanien prostokątnych i asymetrycznych oraz brodzików prostokątnych, łukowych a także asymetrycznych. Niezależnie, czy jesteś osobą prywatną, czy reprezentujesz przedsiębiorstwo lub instytucję taką jak hotel, pensjonat czy szpital, znajdziesz u nas niezbędne, doskonale dopasowane i funkcjonalne drążki.

Czym wyróżnia się drążek do zasłony prysznicowej SASKO?

Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz najlepszymi materiałami użytymi w procesie produkcji. 

SASKO może w każdym przypadku zagwarantować wykorzystanie bardzo dobrego stopu aluminium PN - PA38 (EN 6060), charakteryzującego się dobrą plastycznością oraz wysoką odpornością na korozję. Drążki prysznicowe są malowane proszkowo wg normy ISO9001:2008 (kolor czarny mat RAL 9005 oraz biały połysk RAL 9016). Nasze produkty powstają w Polsce z krajowych materiałów. Jesteśmy polską marką i jest to naszą dumą. 

Jeśli chodzi o wyposażenie łazienek, higiena to podstawa. Doskonale o tym wiemy i dlatego tworząc naszą markę oraz projektując kolejne kolekcje, uzyskaliśmy oficjalny atest higieniczny wydany przez Państwowy Zakład Higieny, potwierdzający bezpieczeństwo warunków, jakie tworzą nasze drążki, jak i jakość samych produktów. Dzięki temu nadają się także do łazienek dla osób starszych i z niepełnosprawnością ruchową. 

Nasze drążki są wysoko oceniane przez klientów z kraju i zagranicy. 

Jakie są główne atuty drążków prysznicowych SASKO?

Drążki prysznicowe SASKO

Główne zalety naszych produktów:

  • jako jedyne drążki dostępne na rynku nie wymagają podwieszenia sufitowego
  • specjalne wygięcie elementu drążka sprawia, iż można zaciągnąć zasłonę na ścianę boczną i w ten sposób eliminujemy ryzyko wydostania się wody podczas kąpieli 
  • są przymocowane do ściany za pomocą czterech śrub, dzięki czemu są bardzo stabilne i wytrzymałe 
  • dzięki możliwości łączenia elementów , możemy tworzyć różne kombinacje i rozmiary drążków 

Każdy, kto wybierze drążek do zasłony prysznicowej firmy SASKO, będzie cieszyć się przez długie lata niezwykle funkcjonalną łazienką. Do naszych drążków proponujmy również bardzo duży wybór zasłon prysznicowych. Są to zasłony prysznicowe tekstylne, które można prać i prasować oraz nowość, zasłony transparentne 3D. Oba rodzaje zasłon idealnie pasują do wszystkich drążków firmy SASKO. Zasłony z naszej oferty mają najprzeróżniejsze wzory i kolory, są także gładkie, w kwiaty, zwierzątka, muszle oraz we wzory geometryczne.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.