Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Doskonałe wyjście

12-05-2016, 07:20

Rzadko która firma samodzielnie się decyduje na prowadzenie spraw podatkowych, kadrowych, czy też płacowych. W naszym kraju jest to trudne zajęcie z uwagi na złożoność przepisów regulujących te sprawy. Nie ułatwia również tego fakt, iż przepisy te cały czas ulegają zmianie, podobnież jak obowiązujące interpretacje. Dlatego większość małych i średnich przedsiębiorców zaleca zatrudnienie firmy zewnętrznej, która będzie obsługiwać wspomniane sprawy księgowe, płacowe oraz kadrowe. Jednak trzeba pamiętać, że znalezienie dobrej księgowej, nie jest proste.

Tu nie wystarcza wpisać w przeglądarkę biuro rachunkowe Toruń i wybrać pierwsze biuro z rzędu. Decydując się na biuro rachunkowe, warto się dokładnie przyjrzeć jak działa biuro, czy spełnia pewne wymagania formalne. W końcu warto również zasięgnąć przysłowiowego języka, by przekonać się na ile biuro, któremu chcemy powierzyć swoje sprawy księgowe jest rzetelne.

Z pewnością o biurze rachunkowym JCM Księgowość https://jcmksiegowosc.pl/ –Kadry –Płace, można powiedzieć, że jest to biuro rzetelne. Założone zostało i prowadzone jest przez Jadwigę Chodyra –Motyl, absolwentkę Wydziału Ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz podyplomowych studiów z zakresu rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Swoje biuro prowadzi już od 2002 roku, kiedy z rąk Ministra Finansów uzyskała imienną licencję uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego. Biuro JCM nie tylko prowadzi usługi z zakresu rachunkowości, ale również zajmuje się świadczeniem usług z zakresu spraw kadrowych i płacowych. Szeroka działalność biura jest nie wątpliwie jego zaletą. Nie można się obawiać, że szeroki zakres usług prowadzonych przez biuro będzie miało negatywny wpływ, na jakość tych usług. Nic bardziej błędnego. Wszystkie sprawy prowadzone przez biuro rachunkowe JCM wykonywanych jest na najwyższym poziomie. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży procentuje doskonałym przygotowaniem do wszystkich zadań, jakich się podejmują.

Szczególnie ciekawie przedstawia się propozycja, jaką ma biuro dla osób podejmujących się założenia nowej firmy. Dla nich przygotowany jest pakiet usług, związany z założeniem przedsiębiorstwa oraz prowadzeniem spraw finansowych. W skład tych usług wchodzi między innymi przygotowanie dokumentów potrzebnych do rejestracji przedsiębiorstwa w urzędach, a także założenie i prowadzenie ksiąg rachunkowych, założenie i prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie dokumentacji podatkowej, czy też pośrednictwo w kontaktach z urzędami zewnętrznymi.

Ostatnie artykuły:

fot. WWFTematy pokrewne:  

tag komunikat firmy