Dobry lekarz medycyny estetycznej w Warszawie?

05-12-2019, 09:49

Jak znaleźć najlepszego specjalistę, dlaczego do botoksu nie należy wybierać kosmetyczki i jakie zabiegi są obecnie najlepsze? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Dlaczego lekarz a nie kosmetyczka?

To pytanie może przeszło Ci kiedyś przez głowę. Skoro oboje wykonują te same zabiegi medycyny estetycznej, a kosmetyczka często nawet sporo taniej, to czemu nie skorzystać z jej usług? Różnica między nimi jest kolosalna i może tak naprawdę zaważyć na Twoim zdrowiu. Przekonaj się dlaczego:

 - Znajomość anatomii: kosmetyczka nie zna tak dobrze anatomii, budowy mięśni, nerwów jak lekarz. Uczy się tego często na krótkim kursie, podczas gdy lekarz przez wiele lat studiów. O wiele łatwiej więc o błąd, który może kosztować Twoje zdrowie.

 - Co w przypadku powikłań: w przypadku tych poważniejszych niż lekka opuchlizna, kosmetyczka nie będzie Ci w stanie pomóc. Odeśle Cię z nimi… do lekarza, który tak naprawdę nie ma obowiązku naprawiać czyichś błędów. Chyba że zagrażają Twojemu życiu lub zdrowiu.

 - Dostęp do najlepszych preparatów: najlepsze firmy współpracują wyłącznie z lekarzami medycyny estetycznej. Kosmetyczka nie może ot tak sobie kupić dowolnego preparatu. Korzysta więc z tych, do których ma najłatwiejszy dostęp. Nie tych najlepszych, najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych.

Najlepszy lekarz medycyny estetycznej

Już wiesz, dlaczego u kosmetyczki najlepiej wykonywać zabiegi tylko z zakresu kosmetyki. Do tych z medycyny estetycznej musisz jednak też dobrać odpowiedniego lekarza. To oczywiste, że nie wszyscy są tak samo dobrzy i nie wszyscy wykonują dokładnie takie same zabiegi. „Renoma” specjalisty często nie idzie też w parze z rzeczywistym zadowoleniem pacjentów. Jak wybrać odpowiedniego lekarza medycyny estetycznej? Możesz popytać znajomych albo poczytać opinie w internecie. Wiarygodne znajdziesz na profesjonalnych portalach, ułatwiających znalezienie najlepszy specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, jak medycynaestetyczna.waw.pl. Możesz tu wyszukać najlepsze zabiegi dla siebie, specjalistów z Twojej okolicy i znaleźć opinie innych użytkowników na ich temat.

Najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej 

Oto krótka lista najskuteczniejszych obecnie zabiegów i najlepiej dopasowanych do konkretnych problemów:

 - Na naturalne odmłodzenie - Osocze bogatopłytkowe PRP

To zabieg stosowany już od paru lat, całkowicie bezpieczny i pozwalający w naturalny sposób odmłodzić twarz. Do zabiegu jest pobierana Twoja własna krew, zostaje z niej następnie odwirowane osocze, które potem jest wstrzykiwane w formie mezoterapii, na przykład w twarz. Dzięki temu Twoja twarz ekspresowo się regeneruje, zagęszcza, drobne zmarszczki z czasem wygładzają. I to bez ryzyka alergii, bo wszystkie jest całkowicie naturalne i pochodzi z Twojego własnego ciała.

 - Nieinwazyjny lifting - Radiofrekwencja mikroigłowa

To obecnie jeden z najlepszych zabiegów na delikatną poprawę owalu, uniesienie policzków i ujędrnienie skóry. Zabieg polega na wprowadzaniu cienkich igiełek w skórę, które emitują fale radiowe. Silnie stymuluje ją to do odnowy, dzięki czemu staje się bardziej napięta, zmarszczki się wygładzają, a pory stają mniej widoczne. To idealny zabieg nie tylko na okolice twarzy, ale też dekoltu, szyi czy innych partii ciała.

- Na zmniejszenie cellulitu - Karboksyterapia

Zwana też szampańskim zabiegiem, karboksyterapia polega na wprowadzaniu w skórę dwutlenku węgla przy pomocy cienkich igieł. Dzięki temu momentalnie poprawia się krążenie w skórze i przepływ limfy. Skóra staje się bardziej jędrna, sprężysta, cellulit mniej widoczny. To też bardzo skuteczny zabieg na blizny i rozstępy, ale jest też stosowany na okolice twarzy. Pozwala między innymi skutecznie pozbyć się worków pod oczami.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Warszawatag medycyna estetyczna
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: