Do wygrania stoisko dla startupu na targach Webit w Sofii

05-05-2011, 21:35

Najlepsze startupy mają szansę wygrać stoisko targowe oraz wziąć udział w misji gospodarczej współorganizowanej przez Fundację Netcamp - partnera branżowego Webit.

W dniach 26-27 października 2011 w bułgarskiej Sofii odbędzie się międzynarodowa konferencja i targi Webit. W ramach wydarzenia będzie miało miejsce wiele konferencji i warsztatów dla specjalistów branży internetowej z Europy Środkowej i Wschodniej.

>> Czytaj też: Młode wilki biznesu

Sonda
Czy targi to dobry pomysł na promocję startupu?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Webit Expo to jedno z największych wydarzeń B2B dla branży internetowej w Europie Środkowej i Wschodniej. W ubiegłorocznej imprezie wzięło udział ponad 5000 specjalistów i menedżerów z 21 krajów. Na konferencji czołowi prelegenci z całego świata podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pokażą trendy, jakie wpłyną na przyszłość branży internetowej. Na głównej scenie Webit znani prelegenci przedstawią wizjonerskie wystąpienia i wezmą udział w interesujących panelach dyskusyjnych.

Podczas Startup Village zaprezentowane zostaną ciekawe case studies, jak rozwijać startup oraz pozyskać finansowanie od funduszy venture capital i aniołów biznesu. Dla 50 najlepszych startupów z Europy organizatorzy oferują bezpłatne stoisko targowe, należy do 15 maja zgłosić swój udział pod adresem: www.webitexpo.com

Fundacja Rozwoju Branży Internetowej Netcamp i Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny przygotowują misję gospodarczą na Webit, dzięki której przedsiębiorcy i startupy mogą otrzymać 50% dofinansowania kosztów udziału w tym wydarzeniu.

>> Czytaj też: Inwestorzy czekają na startupy na VII warszawskim Pitch Rally

Zgłoszenia i pytania na temat misji gospodarczej można przesyłać do 13 maja na adres webit@netcamp.net.pl. Dla polskich uczestników Webit dostępne będą też specjalne zniżki i darmowe wejściówki, więcej informacji już wkrótce na www.netcamp.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Webittag targitag startupytag Sofiatag Netcamptag e-biznestag Bułgariatag B2B
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031