Długopisy z pieczątką w skuwce. Przydatne?

30-10-2019, 09:39

W zależności od specyfiki wykonywanej pracy po pieczątkę sięgamy rzadko lub w ogóle się z nią nie rozstajemy. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku przydatna może się okazać pieczątka w długopisie. Jak działa taki gadżet? Czy sprawdzi się w Twoim biznesie?

pieczatka w długopisie

Modico S to linia długopisów i piór wyposażonych w pieczątki dające Ci swobodę podpisywania i stemplowania dokumentów wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy stempla używasz na co dzień, czy okazjonalnie – masz pewność, że pieczątka będzie zawsze gotowa do pracy oraz gwarancję aż 5000 wyraźnych odbić bez konieczności maczania stempla w tuszu. Sekretem niezawodności i wydajności pieczątek w długopisie jest japoński tusz olejowy, który charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz trwałością. Tusz nie zasycha nawet przez 7 lat.

Dla tych, którzy zawsze zapominają...

Jeśli nie korzystamy z czegoś na co dzień, zdarza nam się o tym zapominać... Przedsiębiorcy, którzy stemplują dokumenty okazjonalnie bardzo często łapią się na tym, że zapomnieli pieczątki w firmie. Długopis z pieczątką w skuwce rozwiązuje ten problem, bo pieczątkę praktycznie zawsze mamy przy sobie. Warto przy tym zauważyć, że długopisy i pióra kulkowe Modico S to w pełni funkcjonalne urządzenia działające w oparciu o ogólnodostępne wkłady o przedłużonej żywotności. To sprawia, że długopis z pieczątką nie jest kolejnym gadżetem, o zabraniu którego musimy pamiętać, a zwykłym długopisem, który najprawdopodobniej i tak będziemy mieli przy sobie.

... i dla tych, którzy nie mogą zapomnieć

W pewnych branżach i na pewnych stanowiskach stemplowanie jest równie ważne jak odręczne podpisywanie dokumentów. Przyjęcie takiej procedury nierzadko wymaga noszenia ze sobą nie jednej, a wielu różnych pieczątek. Pieczątka w skuwce pozwala zredukować liczbę pieczątek, o których musimy zawsze pamiętać, jednocześnie sprawiając, że ta najważniejsza jest zawsze z nami. To rozwiązanie szczególnie cenione przez pracowników mobilnych podpisujących umowy w siedzibach swoich klientów. Długopis z pieczątką może być też z sukcesami wykorzystywany w środowisku budżetowym.

Jak to działa?

Wspomnieliśmy już o japońskim tuszu olejowym, który pozwala wykonać minimum do 5000 wyraźnych odbitek i nie zasycha przez rekordowy okres 7 lat. Pora na kilka technicznych szczegółów. Żeby uruchomić pieczątkę należy zdjąć skuwkę. To powoduje automatyczne uruchomienie wahadełka, do którego przymocowana jest stemplująca gumka. Kiedy gumka znajdzie się w odpowiedniej pozycji wystarczy przyłożyć ją do papieru i gotowe!
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Tavexfot. InPost
RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Serwisy specjalne: