Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Na co dzień kierowcy nie przykładają większej uwagi do opon, a przynajmniej do momentu, w którym złapią gumę lub nadejdzie czas ich sezonowej wymiany. Jest to duży błąd, ponieważ opony są tak naprawdę jedynymi elementami całego pojazdu, które mają bezpośredni kontakt z nawierzchnią. Nie można więc pozwalać sobie na żadne kompromisy, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo kierowcy, przewożonych pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Dlaczego warto kupić opony używane?

  1. Dlaczego warto postawić na opony używane?
  2. Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie opon?
  3. Gdzie najlepiej kupować używane opony?

Jeżeli więc okaże się, że opony mają już swoje lata, doszło do starcia bieżnika lub poważnego uszkodzenia, należy od razu poszukać innego kompletu. Problem w tym, że nowe opony często sprzedawane są po wysokich cenach, na które nie każdy kierowca może sobie pozwolić. Na szczęście można spokojnie postawić na opony używane, o ile tylko wybierze się sprawdzonego sprzedawcę.

Dlaczego warto postawić na opony używane?

Najważniejszym argumentem przemawiającym za wyborem używanego ogumienia jest oczywiście oszczędność. Dobrze wybrane opony mogą zapewnić taki sam komfort jazdy i poziom bezpieczeństwa jak nowe, a jednocześnie ich cena będzie dużo niższa. Wybór takich opon to również możliwość przyczynienia się do redukcji odpadów oraz wsparcia recyklingu, który w przemyśle motoryzacyjnym z każdym rokiem odgrywa coraz większą rolę. Wybierając opony dostępne w ofercie OponyUzywane24h, można być spokojnym o ich jakość, ponieważ każda opona przechodzi dokładną kontrolę jakości (sprawdzany jest nie tylko stan bieżnika, ale również ogólna kondycja).

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie opon?

Kupując opony u zaufanego sprzedawcy, nie trzeba się martwić bieżnikiem ani ryzykiem ich uszkodzenia w trakcie jazdy. Jeżeli jednak ktoś zamierza skorzystać z innej oferty, powinien pamiętać o skontrolowaniu stanu bieżnika (minimalna głębokość w Polsce zgodna z normami to 1,6 mm), wiek opony, jej stan oraz cenę. Niektórzy sprzedawcy próbują sprzedać klientom używane opony w cenach porównywalnych z nowymi.

Gdzie najlepiej kupować używane opony?

Wspomniana strona to najlepsze miejsce, aby zamówić opony używane, zarówno do auta prywatnego, jak i służbowego. Firma ma w stałej ofercie ponad 7000 opon, dzięki czemu można tu znaleźć ogumienie do każdego pojazdu. Klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa i kompleksowej obsługi, co pozwala uniknąć nietrafionych zakupów. W przeciwieństwie do konkurencji firma działa praktycznie 24/7, więc wszystkie zamówienia realizowane są w najszybszym możliwym terminie.

Foto: Pexels, treść: materiał partnera


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *