Dlaczego warto inwestować nad morzem? Apartament z widokiem na marzenia

29-10-2018, 10:24

Kto z nas nie chciałby mieszkać w pięknym apartamentowcu z widokiem na jeszcze piękniejsze morze? Mieszkania, aparthotele czy condohotele oferujące takie mieszkania są jednymi z najbardziej rozchwytywanych miejsc zarówno w przypadku nabywców prywatnych, jak i inwestorów. Zainteresowanie Polaków podobnymi obiektami najlepiej pokazują statystyki - apartamenty w takim standardzie stanowią coraz większy odsetek wszystkich sprzedawanych nieruchomości w miejscowościach nadmorskich.

mat partnera

Perełka dla inwestora

Choć turyści przybywający co roku do Kołobrzegu i okolicznych miast mają bardzo duży wybór, jeżeli chodzi o hotele, pensjonaty czy kwatery, z sezonu na sezon rośnie zainteresowanie wynajmem krótkoterminowym. Na takiej transakcji zyskują obie strony - inwestor, ponieważ apartament przynosi mu zysk oraz wynajmujący, ponieważ w cenie bardzo często porównywalnej z hotelem ma do dyspozycji nie jeden skromny pokój, ale całe, często świetnie wyposażone i pięknie usytuowane mieszkanie. Apartamenty Kołobrzeg są coraz częściej w centrum zainteresowania obu grup, a portale pomagające szukać noclegów, jak np. Booking czy Airbnb, dodatkowo pomagają wypromować ideę wynajmu mieszkania zamiast pokoju czy kwatery.

 

Prestiżowe mieszkania dla prestiżowych inwestycji

Sam Kołobrzeg, pod względem stref inwestycyjnych, możemy podzielić na trzy części. Najbardziej pożądaną i ekskluzywną jest strefa wschodnia - to tutaj jest możliwość zakupienia apartamentu z widokiem na morze oraz zachód i wschód słońca. W centrum tej strefy znajdziemy m.in Marine Hotel***** & Ultra Marine, który kusi świetnymi apartamentami z pięknym widokiem z okna w pakiecie. Ceny w tym regionie wahają się pomiędzy 11 000 a 30 000 zł za metr kwadratowy, a do samych mieszkań przylegają rozległe strefy wypoczynku dla gości, jak basen, część uzdrowiskowa i inne atrakcje.

 

Zainteresowany? Śpiesz się, apartamenty znikają

O rosnącym zainteresowaniu rynkiem wynajmu krótkoterminowego nad morzem świadczy coraz bardziej rosnący popyt na najlepsze apartamenty - te z pięknym widokiem, stylowo wykończone i w atrakcyjnej lokalizacji. Idealnym przykładem takiej transakcji jest niedawno sprzedany apartament w Marine Hotel***** & Ultra Marine. Mieszkanie klasy premium, jedyne w swoim rodzaju, sprzedane za 2 mln złotych, stanowi idealne pole do inwestycji. Nowemu właścicielowi przyniesie wiele radości, ale także i profitów. Gratulujemy świetnego wyboru - powiedział opiekun oferty, Jacek Święcicki z firmy Penthaus Apartamenty.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.