Digital Virgo oferuje Direct Billing w Play

20-01-2017, 13:52

Od grudnia 2016 roku abonenci sieci Play mogą realizować płatności Direct Billingu za pomocą platformy Justpay.pl. Tym samym usługa Digital Virgo dostępna jest u wszystkich głównych operatorów komórkowych na terenie Polski.

Direct Billing to innowacyjna metoda finalizowania transakcji w internecie. Może stanowić alternatywę dla tradycyjnych przelewów, czy kart płatniczych i kredytowych w zakresie digital goods.

Zakupy z użyciem Direct Billingu obciążają konto posiadacza rachunku u jego u operatora — może to być rachunek lub saldo doładowania. Transakcje mogą być stosowane jednorazowo lub wielokrotnie. Taka metoda finalizacji transakcji, nie wymaga podawania danych płatniczych, a co się z tym wiąże, jest znacznie bezpieczniejsza dla klienta niż inne metody. Płatności obciążeniem rachunku u operatora są powszechnie dostępna we wszystkich sieciach komórkowych. Digital Virgo jest w Polsce pierwszą firmą, która udostępniła wraz z operatorami komórkowymi tego typu transakcje dla szerokiego rynku, oferująca usługę Justpay.

- Dzięki usłudze Direct Billing klienci nie muszą logować się na stronę banku, podawać haseł czy wprowadzać innych danych, wystarczy tylko potwierdzenie transakcji za pośrednictwem telefonu. Jest to przyjazny i szybki sposób realizacji transakcji dla Użytkownika – opisuje usługę Marcin Łaciak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Digital Virgo S.A.


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytaćfot. Devire

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: