Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Depilacja LightSheer DUET - dlaczego to najlepsza metoda depilacji laserowej?

24-08-2021, 10:30

Depilacja laserem to zabieg, który w ostatnich latach cieszył się bardzo dużą popularnością. Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na jego wykonanie. Nie ma w tym nic dziwnego, to w końcu jedyna dostępna na rynku metoda, która pozwala na trwałe usunięcie owłosienia. Jak przebiega i na czym polega depilacja laserowa?

Gładka skóra bez zbędnych włosków to marzenie wielu osób. Niestety, aby uzyskać taki efekt, trzeba poświęcić na to sporo czasu i wysiłku. Chyba że zdecydujemy się na depilację laserową. To zabieg, który umożliwia całkowite usunięcie zbędnego owłosienia już na zawsze! Ze względu na jego skuteczność oraz trwałe efekty, zyskuje on coraz więcej zwolenników. Zanim jednak my także zdecydujemy się na przeprowadzenie laserowej depilacji, powinniśmy dowiedzieć się na temat tej metody nieco więcej. Depilacja LightSheer DUET to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych metod depilacji dostępnych obecnie na rynku. Zobaczmy więc, jak to działa. 

Depilacja LightSheer DUET - dlaczego to najlepsza metoda depilacji laserowej?

Depilacja laserowa — w czym jest lepsza niż inne metody?

Czy laser jest lepszy niż inne metody depilacji? Tutaj chyba nikt nie ma najmniejszych nawet wątpliwości. Warto jednak wyjaśnić sobie, dlaczego tak właściwie jest. Bez wątpienia największym plusem lasera jest to, że pozwala on osiągnąć trwały efekt. Przy depilacji innymi systemami należy pamiętać o regularności. Zależnie od wybranej metody, musimy w takiej sytuacji powtarzać zabieg przynajmniej raz w miesiącu. A w przypadku maszynki z ostrzem, nawet kilka razy w tygodniu.

Warto zwrócić także uwagę na kwestie związane z bólem. Nie jest tajemnicą, że zabieg trwałej depilacji laserowej nie należy do najprzyjemniejszych. Odczucie dyskomfortu jest wprawdzie subiektywne, jednak lepiej założyć się pojawi. Jednak porównując to do zabiegów takich jak depilacja woskiem, czy depilatorem, ból jest znacznie mniejszy. Co więcej, w przypadku lasera nie musimy znosić go regularnie. 

Depilacja LightSheer DUET — jak działa laser? 

Skuteczność depilacji laserowej zależy od kilku czynników. Najważniejszym z nich jest jednak to, jaki laser zostanie użyty do wykonania zabiegu. Urządzenia dostępne na rynku bardzo różnią się między sobą jakością i poziomem zaawansowania. Obecnie jednymi z najbardziej cenionych i nowoczesnych są lasery diodowe. W czołówce najlepszych znajduje się laser Light Sheer. Wykorzystują go najlepsze salony kosmetyczne, takie jak https://nylasercenter.com.pl/oferta/lightsheer-duet-laserowe-usuwanie-owlosienia-warszawa/.

W czasie zabiegu światło lasera nakierowuje się w sposób punktowy na wybrane partie ciała. Laser działa w sposób niezwykle skuteczny, ponieważ światło, które emituje, dociera do najgłębszych struktur mieszków włosowych. Dzięki temu niszczy je znacznie szybciej i efektywniej niż inne urządzenia. 

Efekty laserowego usuwania zbędnego owłosienia

Skuteczność depilacji laserowej to jeden z powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na skorzystanie z zabiegu. Warto wspomnieć, że długotrwały efekt całkowicie gładkiej skóry, można uzyskać wykonując odpowiednią ich ilość. Przeważnie zaleca się przeprowadzenie przynajmniej 4 serii w odstępie minimum miesiąca. Ilość ta jest natomiast kwestią bardzo indywidualną i zależy od wielu czynników. 

A co z rezultatem laserowej depilacji? Czy jest on rzeczywiście dożywotni? Okazuje się, że tak, ponieważ aby utrzymać efekt gładkiej skóry, wystarczy w przyszłości powtarzać taki zabieg raz na 2-3 lata. Oznacza to więc, że możemy na zawsze pożegnać się już z woskiem i maszynkami. 

 


Następny artykuł » zamknij

Jak doprać białe tenisówki?

Ostatnie artykuły:


fot. Sean Do


fot. Matryx
Tematy pokrewne:  

tag nolstag nolhtag depilacja laserowa


« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031