Dcs.pl wprowadza bezpłatną usługę hostingu dla developerów i freelancerów IT

11-11-2016, 15:18

Firma informatyczna dcs.pl wprowadza w swojej usłudze HostedWindows.pl opcję bezpłatnego hostingu dla developerów i freelancerów IT, pierwszą tego typu w Polsce.

- Nasza usługa jest tak stabilna i dostępna, że udostępniamy ją za darmo klientom najbardziej wymagającym, by mieli okazję „w ogniu walki” przekonać się o jej jakości i - mamy nadzieję - zarekomendować ją dalej – mówi Krzysztof Kreczko, Project Manager w dcs.pl - Platforma HostedWindows.pl jako jeden z niewielu dostawców usług hostingowych w Polsce prezentuje dostępność swoich serwerów na stronie www, a dostępność ta jest sprawdzana przez niezależny serwis pingdom.com. Nie bez znaczenia dla całościowej oceny jest także lokalizacja naszych serwerów na terenie Polski i spełnianie wymagań GIODO w kwestii przetwarzania danych.

Bezpłatny hosting dla developerów to najważniejsza z nowości wprowadzonych właśnie przez HostedWindows.pl, ale nie jedyna. Zmieniona została szata graficzna platformy, a znaczącym zmianom i rozszerzeniom poddano kilka planów taryfowych. Wprowadzony też został zupełnie nowy plan taryfowy WordPress Hosting, dedykowany blogerom i wszystkim, którzy budują strony www w oparciu o WordPress, najpopularniejszy CMS na świecie.

dcs.pl wprowadza również okresową promocję związaną ze wszystkimi planami – nowi klienci mogą z nich skorzystać w cenie niższej o 50 proc.

Więcej o darmowym hostingu dla developerów
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: