Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

D-Link wprowadza na polski rynek nowe urządzenia automatyki domowej - Z-Wave

01-10-2015, 22:50

mydlink Connected Home Hub, czujniki dymu, ruchu, okien i drzwi to nowe urządzenia automatyki domowej D-Linka wprowadzone na polski rynek. Do sprzedaży trafiły także dwa nowe produkty mydlink Home pracujące w standardzie Wi-Fi – syrena oraz czujnik zalania.

Connected Home Hub (DCH-G020) to urządzenie pełniące rolę bramy w komunikacji między urządzeniami mydlink Home komunikującymi się w technologii Z-Wave a siecią Wi-Fi. Wraz z Connected Home Hub, D-Link wprowadził na rynek urządzenia, które wymieniają się między sobą danymi i wzajemnie mogą inicjować swoje działanie. To czujnik drzwi i okien (DCH-Z110), czujnik ruchu (DCH-Z120), czujnik dymu (DCH-Z310), czujnik zalania (DCH-S160) i syrena Wi-Fi (DCH-S220).

Nowe czujniki i syrena mogą być zintegrowane z innymi urządzeniami mydlink Home. Dzięki temu za pomocą aplikacji mydlink Home można tworzyć rozbudowane scenariusze zastosowań. Przykładowo wykrycie ruchu powoduje automatycznie wysłanie powiadomienia na smartfon właściciela domu, nagrywanie obszaru zdarzenia przez kamerę oraz włączenie dźwięku syreny.

Konfiguracja wszystkich urządzeń mydlink Home, zarówno Wi-Fi, jak i Z-Wave, odbywa się z poziomu tej samej aplikacji na tablety i smartfony z systemami iOS oraz Android. Aplikacja umożliwia nadawanie nazw poszczególnym urządzeniom i ustawieniom, co pozwala przystosować działanie systemu do każdego domu.

Urządzenia automatyki domowej D-Linka można zobaczyć na odbywających się na Stadionie Narodowym w dniach 2-4 października 2015 roku targach DI EXPO 2015.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik


Tematy pokrewne:  

tag Z-Wavetag mydlink Hometag D-Link