Czym kierować się przy wyborze produktów żywieniowych dla zwierząt gospodarskich?

28-04-2021, 16:46

Nowoczesne programy żywieniowe odchodzą od antybiotyków i preparatów chemicznych. Za cel stawiają sobie naturalne sposoby rozwiązywania problemów zdrowotnych i podążanie w stronę bezpiecznych i naturalnych produktów zdrowotnych. Proponowane w tych programach produkty powstają na bazie skoncentrowanych ekstraktów z ziół, przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz najbardziej rozwiniętego i wyrafinowanego technologicznie sprzętu.

Produkty żywieniowe dla zwierząt hodowlanych – żywienie bydła

Warto stosować produkty żywieniowe dla zwierząt hodowlanych wraz z dodatkami żywieniowymi, które w znaczący sposób podnoszą wydajność i zdrowotność zwierząt. Hodowcy zwierząt stosują kompleksowy promotor produkcyjności na bazie ekstraktów z ziół. Dedykowany jest dla bydła mlecznego i mięsnego. Począwszy od cieląt i jałówek, pozwala na zwiększenie dziennych przyrostów masy ciała poprzez poprawę apetytu, strawności i wykorzystania paszy. Cielęta rosną szybciej i są zdrowsze i silniejsze, a występowanie biegunek jest ograniczone do minimum. Produkty żywieniowe dla bydła przynoszą wiele korzyści hodowcom, którzy chętnie stosują je do karmienia krów i cieląt.

Nowoczesne produkty żywieniowe dla trzody chlewnej

Czym kierować się przy wyborze produktów żywieniowych dla zwierząt gospodarskich?

Firma Farmwet od ponad 20 lat przygotowuje wartościowe produkty żywieniowe dla trzody chlewnej w postaci premiksów. Dostarczane gospodarzom prowadzącym hodowle zwierząt produkty, nie tylko spełniają wymogi wynikające z obowiązujących standardów, ale także odpowiadają na oczekiwania najbardziej wymagających gospodarzy, którzy poszukują dla swoich zwierząt produktów najwyższej jakości.

Mieszanki paszowe dla świń utrzymują skórę w doskonałym stanie

Produkty żywieniowe dla zwierząt hodowlanych znajdujących się w kategorii mieszanek paszowych został stworzony z najwyższej jakości składników. Mieszanki paszowe dla świń, lekarstwa oraz innego rodzaju preparaty, pozwalają na utrzymanie w doskonałym stanie skóry, uszu i innych narządów zwierzęcia. Żywienie trzody chlewnej dzięki naszym produktom staje się bardziej zbilansowane, a leczenie – skuteczne i skrócone do minimum.

Idealnie zbilansowany skład dodatków paszowych

Produkty Farmwet wyróżnia idealnie zbilansowany skład, jak również pojemności preparatów, które pozwalają na duże oszczędności oraz przeprowadzenie całej kuracji bez konieczności dokupowania kilku opakowań danego preparatu. Dodatki paszowe dla trzody chlewnej pomogą w skomponowaniu zbilansowanej diety. 

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag zwierzętatag produkty żywieniowetag nowptag nolstag hodowla


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.