Czym jest tajemniczy produkt Microsoftu?

04-08-2010, 12:59

Gigant z Redmond po przygodzie z telefonami Kin nie może sobie pozwolić na kolejną nieudaną premierę. Tym razem firma próbuje zbudować napięcie i nowe urządzenie prezentuje... po kawałku.

Microsoft udostępnia informacje o swoim nowym urządzeniu za pośrednictwem konta na Twitterze, gdzie do tej pory pojawiły się dwie grafiki. Połączone w całość dają obraz (prawdopodobnie) tylnej obudowy urządzenia, z niewielkim logo firmy na dole.

>>Czytaj także: Microsoft musi mieć tablety z Windows 7

Tajemnicze urządzenie Microsoftu
fot. Microsoft - Tajemnicze urządzenie Microsoftu
Wśród internautów pojawiło się już co najmniej kilka ciekawych propozycji dotyczących tajemniczego urządzenia. Nikt nie byłby zdziwiony, gdyby po nieudanym Kin Microsoft spróbował jeszcze raz swoich sił na rynku smartfonów. Tym razem ucząc się na wcześniejszych błędach, mógłby zaprezentować urządzenie bardziej wydajne i ciekawsze wizualnie.

Równie prawdopodobne jest to, że produktem na fotografiach jest tablet, który jak niedawno informowaliśmy w Dzienniku Internautów, jest dla giganta z Redmond priorytetem. W tym przypadku jednak tak szybkie udostępnienie urządzenia byłoby prawdziwą sensacją. 

Inne tropy prowadzą do kolejnej wersji Zune, czyli przenośnego odtwarzacza multimediów. Nie jest to już prawdopodobnie jedno z urządzeń, które dokonałoby przełomu na rynku, jednak podobnie jak w przypadku iPoda Touch od Apple, mogłoby stanowić jedno z wielu źródeł zysku.

Trudno przewidzieć, co tym razem przygotował dla nas Microsoft. Może jest to rewolucyjny telefon, a może zwyczajnie touchpad opracowany w odpowiedzi na Magic Trackpad

>> Czytaj także: iPad się przegrzewa, Apple pozwana


Źródło: PC World, Twitter
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930