VOD: Premiery Gutek Film w sieci

04-08-2010, 13:01

Tvscreen.pl dzięki współpracy z Gutek Film wprowadził do swojej oferty na żądanie „Spotkanie w Palermo” Wima Wendersa, „Białe Szaleństwo” Rune Denstad Langlo oraz „Cztery noce z Anną” Jerzego Skolimowskiego.

Sonda
Korzystasz z zasobów portali VOD?
  • Tak
  • Nie
  • Nie oglądam filmów i seriali
wyniki  komentarze

Tvscreen.pl, w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie VOD, a także zwiększające się oczekiwania miłośników kina z sieci, po raz kolejny poszerzył swoją filmową ofertę. Do ponad 150 dostępnych w serwisie filmów fabularnych, dołączyły produkcje światowego kina proponowane przez polskiego dystrybutora - Gutek Film.

>> Czytaj też: VOD w Wirtualnej Polsce

Można wśród nich znaleźć filmy wybitne, często niełatwe w odbiorze, autorskie, artystyczne, bardzo znanych i mniej rozpoznawalnych, poszukujących twórców - produkcje wielokrotnie nagradzane na filmowych festiwalach na całym świecie.

Spotkanie w Palermo
fot. - Spotkanie w Palermo
Na tvscreen.pl można obejrzeć „Spotkanie w Palermo”, najnowszy film Wima Wendersa twórcy „Buena Vista Social Club” i „Lisbon Story”. Romantyczny thriller o życiu, śmierci i ostatecznym zbawieniu przez miłości jest najbardziej osobistym filmem reżysera: intymnym, zaskakującym i porywającym.

Białe szaleństwo
fot. - Białe szaleństwo
 Użytkownicy mogą również pośmiać się, oglądając komedię w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego pt. „Białe szaleństwo” norweskiego twórcy Rune Denstad Langlo. Opowieść o podróży za Krąg Polarny w kierunku jaśniejszej strony życia zachwyciła widzów, a także krytyków festiwalu w Berlinie (nagroda FIPRESCI), gdzie stała się niespodziewanym przebojem i została zakupiona do dystrybucji w ponad 20 krajach.

Cztery noce z Anną
fot. - Cztery noce z Anną
 Dla miłośników twórczości Jerzego Skolimowskiego i aktorki Kingi Preis serwis oferuje „Cztery noce z Anną”. Jerzy Skolimowski przerwał tym filmem trwające siedemnaście lat milczenie. Film otwierał prestiżowy przegląd „Piętnastu reżyserów” na festiwalu w Cannes. Francuska krytyka przyjęła go entuzjastycznie.

>> Czytaj też: VoD: Filmy HBO w ofercie wideo na żądanie UPC

We wrześniu swoją premierę w sieci będzie miała „Twierdza Beaufort”, jeden z największych sukcesów izraelskiego kina ostatnich lat. Film Josepha Cedara nagrodzono Srebrnym Niedźwiedziem za reżyserię na festiwalu w Berlinie i nominowano do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

Zarówno „Spotkanie w Palermo”, „Białe Szaleństwo”, jak i „Cztery noce z Anną” można obejrzeć za 5,90 zł.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy