Czy warto pojechać na kemping w Chorwacji?

17-12-2019, 11:49

Kempingi w Chorwacji cieszą się coraz większą popularnością. Jest to jedno z piękniejszy, a wydaje się, że nadal nie do końca odkrytych miejsc w Europie, która naprawdę warto odwiedzić. Ale dlaczego akurat pojechać na camping do Chorwacji, a nie do kilkugwiazdkowego hotelu? Można znaleźć na to pytanie kilka ciekawych odpowiedzi.

kemping chorwacja

  1. Kemping Chorwacja - przeszłość i dziś
  2. Zalety kempingu w Chorwacji

Kemping Chorwacja - przeszłość i dziś

Wielu osobom kemping w Chorwacji oraz każdym innym miejscu kojarzy się raczej ze szkoła przetrwania, obozem wojskowym lub warunkami co najmniej odbiegającymi od podstawowego standardu, do jakiego większość z nas jest przyzwyczajona. I rzeczywiście jeszcze 10-15 lat temu kempingi były dość mocno ograniczone, jeśli chodzi o standard, ofertę, możliwości dostosowania się do potrzeb klienta. Dzisiaj jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Wiele osób świadomie rezygnuje z wakacji w hotelu na rzecz kempingu i nie jest to kwestia pieniędzy. Najnowsze kempingi w Chorwacji zmieniły się nie do poznania w stosunku do swoich poprzedników. Wiele osób ceni sobie niezależność, jaką daje wyjazd samochodem kempingowym, a wysoki standard i szeroka oferta usług oferowana przez kempingi i pola natomiotowe w Chorwacji tylko zachęca do takich wypraw.

Zalety kempingu w Chorwacji

Camping Chorwacja - to wyszukiwanie w Google da całkiem sporo wyników i to w najbardziej pożądanych lokalizacjach turystycznych. Campingi w Chorwacji są nie tylko idealnie położone, ale świetnie wyposażone. Goście mogą liczyć na bardzo dobre warunki sanitarne. Infrastruktura niejednokrotnie swoim poziomem, estetyką wykonania, jakością dorównuje nawet droższym hotelom. Bez problemu można zarezerwować w Chorwacji kemping z dostępem do sklepu spożywczego, restauracji czy baru. Problemu nie stanowi znalezienie takiego, który ma plac zabaw czy pralnię. W wielu obiektach można liczyć na dodatkowe atrakcje. Współczesne kempingi mają baseny, czasami korty do tenisa, boiska do siatkówki, wypożyczalnie rowerów, sprzętu wodnego, jeśli są położone blisko morza lub innego zbiornika wodnego. Absolutnym standardem jest dzisiaj dostęp do Wi-Fi.

Plusem wakacji na kempingu w Chorwacji jest przede wszystkim niezależność. Nie trzeba zastanawiać się, czy czeka nas ciasny pokój czy możemy liczyć na dobry widok i czy sąsiedzi z boku nie będą zbytnio hałasować. Kemping to także stały dostęp do natury, aktywność na świeżym powietrzu i ogrom atrakcji, z których można skorzystać. Nic dziwnego, że niektórzy nie wyobrażają sobie innej formy spędzenia wakacji.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag kempingtag Chorwacja
To warto przeczytaćRSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Serwisy specjalne: