Części zamienne i skup aut w Car-Gryf

31-05-2019, 07:07

W życiu każdego właściciela auta przychodzi taki moment, kiedy części ulegają eksploatacji, a co za tym idzie, muszą podlegać wymianie na nowe. Jeszcze trudniejsza sytuacja to taka, w której samochód musi zostać sprzedany - czy to ze względu na wymianę na nowszy model, czy też dlatego, iż po wypadku nie nadaje się już do użytkowania. W każdym z tych przypadków warto skontaktować się z renomowaną firmą.

skup aut

Części zamienne z gwarancją sprzedawcy

Pragnąc zaopatrzyć się w jak najlepsze części zamienne, warto poszukać sprzedawcy, który udzieli na nie gwarancji. Jest firma Auto Kurek Car-Gryf, mająca siedzibę w Szczecinie. Zajmuje się ona między innymi sprzedażą części zamiennych nowych i używanych, przy czym swoim klientom udziela trzymiesięcznej gwarancji na zakupione używane silniki i skrzynie biegów. Co więcej, pozostałe części zamienne objęte są trzydniowym okresem próbnym, co pozwala przyszłemu użytkownikowi na zapoznanie się z ich pracą.

Jakość usług, oferowanych przez Car-Gryf, jest także zapewniona dzięki przepisom polskim i unijnym, do których firma się stosuje. Świadczy o tym między innymi stosowanie się do normy ISO 9001-2000 dotyczącej demontażu i sprzedaży używanych części samochodowych.

Doświadczenie i dostępność

Firma Car-Gryf została założona w Szczecinie w 1996 roku pod pierwotną nazwą France-Auto. Zakres działalności firmy obejmował w tamtych czasach sprzedaż części zamiennych do samochodów marek Citroen, Peugeot i Renault. Po ponad dziesięciu latach, gdyż w 2003 roku, firma rozszerzyła swoją działalność, oferując klientom części zamienne do marek takich jak Fiat, Seat, Lancia, Opel i Alfa Romeo. Wówczas nastąpiła także zmiana nazwy.

Obecnie Auto Kurek Car-Gryf ma ponad 20 lat doświadczenia w dostarczaniu części zamiennych. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki którym może poszczycić się renomą i wysoką jakością obsługi klienta. Oprócz sprzedaży części zajmuje się także skupem aut oraz ich demontażem.

Oprócz doświadczenia, ogromnym atutem firmy jest praca dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Co więcej, pomimo iż siedziba firmy mieści się w Szczecinie, oferuje ona odbiór samochodów na terenie całego kraju.

Skup aut

Jak już zostało nadmienione, Auto Kurek Car-Gryf zajmuje się również skupem aut. Dotyczy to zarówno modeli, które mogą zostać jeszcze odsprzedane do dalszego użytku, jak również pojazdów podlegających złomowaniu ze względu na ich stan techniczny.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małego, starego fiata, czy nowoczesnej ciężarówki lub autobusu, możesz liczyć na to, iż pracownicy szczecińskiej firmy zainteresują się twoim pojazdem. Zostanie on indywidualnie wyceniony, a następnie odebrany z miejsca, w którym obecnie się znajduje. Dzięki temu zyskasz czas, a także dokonasz całej transakcji wygodnie i bez problemów.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag skup auttag komunikat firmytag części zamienne
To warto przeczytaćfot. Devire


RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: