Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Czarna folia do pakowania - dlaczego jest tak często używana?

15-12-2021, 09:42

Czarna folia do pakowania jest przez ogromną ilość ludzi uważana za niezastąpioną. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom używana jest zarówno w branży logistycznej, transportowej, w gabinetach kosmetycznych, biurach, warsztatach, czy gospodarstwach domowych.

Pomijając funkcję pakowania wysyłanych paczek lub przedmiotów podczas przeprowadzki, Możemy dla niej znaleźć zastosowanie również podczas przeprowadzek, w kuchni, czy nawet przy zabiegach kosmetycznych. Folia świetnie sprawdza się także w roli zabezpieczenia stołów i blatów, na przykład w czasie malowania, albo dekorowania ciastek. To zastosowanie doceniają przede wszystkim rodzice, którzy zapobiegawczo rozwijają folię na podłodze lub stołach i biurkach, kiedy ich pociechy chwytają za farbki i pędzle.

Jakie właściwości posiada folia?

Czarna folia do pakowania - dlaczego jest tak często używana?

Wszystkie folie charakteryzuje sprężystość i lekkość, co daje możliwość owinięcia nią pakunki o różnych kształtach: zarówno regularnych, jak i tych bardziej wymagających uwagi. Z powodu niezwykle wysokiej wydajności i niskiej ceny, folie stretch są najtańszym dostępnym materiałem stosowanym do tych celów w budownictwie, transporcie i przechowywaniu jakiegokolwiek rodzaju towarów.

Czym jest folia stretch?

Czarna folia stretch produkowana jest z tworzyw sztucznych, takich jak polipropylen i polietylen, metodą rozdmuchu lub wlewu maszynowego. Stretch wytwarzany poprzez rozdmuch ma wyższą jakość i jest mocniejszy, jednak dłuższy proces produkcji sprawia, że taki rodzaj stretchu jest również droższy niż ten produkowany metodą wylewu maszynowego. W ostatnim przypadku uzyskuje się folię bardziej rozciągliwą, co nie pozostaje bez wpływu na jej odporność na uszkodzenia. Czarną folię do pakowania dostępna jest w sklepie neopak.pl - jeżeli potrzebujesz takiego produktu warto rozważyć zakup w tym właśnie sklepie.

Postaw na czarną folię!

Czarna folia stretch świetnie sprawdza się też podczas przeprowadzek, remontów, wysyłek, czy prac budowlanych. W domu można w nią również zapakować cenne przedmioty lub ubrania, które nie przydadzą się w czasie trwającej pory roku.
Poznaj inne atuty folii:

  • Nieprzezroczystość - zapewniająca nam anonimowość zawartości przesyłki
  • ochrona przed nasłonecznieniem - co wpływa często na zawartość
  • elastyczność i termokurczliwość - co zapobiega problemom podczas pakowania
  • szczelność - co nie pozwala na przedostanie się do wnętrza przesyłki kurzu i nieczystości
  • przylepność- która powoduje, że przesyłka nie rozwinie się podczas transportu
  • niska cena - co oszczędzi nasze środki
  • łatwość użycia - znacznie skróci czas przeznaczony na opakowanie

Następny artykuł » zamknij

Najlepsze nawozy do roślin
Ostatnie artykuły:
Tematy pokrewne:  

tag nolstag czarna foliatag AWPtag Amin12
porównywarka ubezpieczeń OC
« Maj 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031