Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Connecto DMS – Mercedes wśród systemów informatycznych

29-08-2016, 10:21

Przedsiębiorcy szukają rozwiązań, które pozwolą im kontrolować każdy obszar firmy, ale bez potrzeby stałego przebywania w systemie. Chcą, by oprogramowanie uruchomione w dowolnym momencie pokazywało to, co obecnie dzieje się w firmie oraz to, co wydarzyło się w czasie ich nieobecności. Na takie działanie pozwala system Connecto DMS, m.in nadzorując działania wykonywane przez pracowników.

System informatyczny, który wprowadza porządek

Właścicielom firm zależy również na tym, by praca całego zespołu była poukładana. Informacje między pracownikami powinny sprawnie krążyć, a dokumenty trafiać w odpowiednie miejsce, bez narażenia na zniszczenie albo zagubienie. Mają być też cały czas pod ręką. Odpowiedni system pozwoli nadać całej firmy właściwy przepływ pracy, popularnie nazywany workflow.

W internecie można trafić również na zapytania dotyczące prowadzenia projektów, zazwyczaj tych budowlanych. Zainteresowani użytkownicy szukają rozwiązań, które połączą prowadzony projekt z obiegiem faktur i analizami w jednym miejscu.

Wymagania właścicieli firm nie są bezpodstawne, bowiem szybszy dostęp do dokumentów i bieżąca kontrola firmy daje możliwości do jeszcze lepszego i precyzyjnego funkcjonowania, co przekłada się na większe zyski.

 

Connecto DMS dopasowany do potrzeb

Do potrzeb dzisiejszego przedsiębiorcy dopasowany jest system Connecto DMS. To narzędzie wykorzystywane przed Klientów z wielu branż, które w ostatnim czasie przeszło metamorfozę.

Ulepszono jego działanie i poprawiono interfejs, dzięki czemu jest teraz bardziej przyjazne dla użytkownika. Rozwiązanie cechuje dowolna konfiguracja modułów oraz wdrożenie według potrzeb klienta.

 

System Connecto DMS zawiera cztery moduły

 

Elektroniczny obieg dokumentów

To moduł, który zapewni właściwy przepływ dowolnych dokumentów po firmie. Bez znaczenia czy jest to faktura kosztowa, umowa z podwykonawcą, czy zapytanie ofertowe. Obieg dokumentów pozwala na działanie według jednej, przyjętej ścieżki, co przekłada się na lepszą kontrolę i automatyzację pracy. Ponadto mocno ogranicza papierową obsługę w firmie. Odnalezienie informacji lub konkretnego dokumentu w systemie zajmuje dosłownie kilka sekund. Użytkownik nie musi pamiętać, jakiej usługi/produktu dotyczyła płatność. Wystarczy, że wie, w jakim okresie została wystawiona.

 

Connecto DMS elektroniczny obieg dokumentów

 

CRM – Zarządzanie relacjami z Klientem

Moduł ten zawiera wszelkie informacje na temat klientów, które pozwalają na przygotowanie indywidualnej oferty, a wszelkie działania zapisywane są w historii. Dzięki czemu użytkownik, np. handlowiec może sprawdzić, jakie decyzje podejmował klient i czy jest szansa na sprzedaż. CRM to planowanie oraz kontrolowanie działań związanych z pozyskiwaniem nowych i kontakt z obecnymi klientami.

 

Connecto DMS crm

 

Zarządzanie projektami

Moduł wykorzystywany jest do kontroli budżetu oraz nadzorowania etapów projektu. Możliwy jest bieżący wgląd do prowadzonych działań i tworzenie bieżących raportów z konkretnych etapów. Wszelkie zmiany wprowadzane w dowolnym momencie zawierają informację o tym, kto wprowadził np. poprawki w projekcie. Wykorzystywany moduł zapewnia kontrolę czasu, materiałów oraz budżetu dla danej realizacji.

 

Connecto DMS projekty

 

Business Intelligence

To moduł, który pozwala na tworzenie analiz i raportów z każdego obszaru firmy. Oznacza to, że osoby decyzyjne mogą porównywać wykonywane działania dzień do dnia, miesiąc do miesiąca, czy nawet kwartał do kwartału. To tylko kilka przykładów, bowiem kombinacji jest wiele.

 

Connecto DMS business intelligence

 

Firmy decydują się na Connecto DMS głównie z uwagi na jego prostą obsługę oraz integracje z systemami klasy ERP, m.in. Comarch Optima i Comarch XL. Specjaliści firmy Connecto nie tylko odpowiadają za wdrożenie systemu, ale również przeprowadzają szkolenie z użytkownikami i świadczą usługi wsparcia powdrożeniowego, tzw. asyście.

 

Strona firmy Connecto, producenta systemu Connecto DMS: http://www.connecto.pl

Ostatnie artykuły:
porównywarka ubezpieczeń OC
« Maj 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031