Chcesz zobaczyć, jak powstaje i tworzony jest serwis Ceneo?

09-08-2017, 14:00

Nie co dzień zdarza się, żeby jedna z największych firm e-commerce w kraju zdradzała zdobywane przez lata wiedzę i doświadczenie. Tymczasem już 21 września Ceneo zaprasza do swojej siedziby we Wrocławiu na konferencję Geek Speak. Uczestnicy imprezy nie tylko zobaczą, gdzie powstaje serwis, posmakują tutejszej kawy, ale przede wszystkim dowiedzą się, jak jest tworzony.

- Nie byłoby sukcesu Ceneo.pl, gdyby nie wymiana wiedzy, to wartość, która przyświeca nam od początku. Stąd pomysł na tę konferencję - mówi Anna Ciupak, koordynatorka przedsięwzięcia i w team manager w Ceneo. - Chcemy się spotkać w gronie specjalistów z branży i porozmawiać o naszej pracy. Opowiemy o swoich doświadczeniach, pomysłach i wyzwaniach. Oczywiście chętnie odpowiemy na pytania uczestników. Wszystko odbędzie się w przyjemnej atmosferze chill out roomu naszego biura.

Goście poznają, jakie systemy odpowiadają za sukces Ceneo.pl. W programie m.in. automatyzacja procesów z użyciem technologii .NET, testowanie scenariuszy wielowątkowych w .NET czy Release Pipeline. O tematach w przystępny sposób będą opowiadać pracownicy Ceneo, którzy każdego dnia z powodzeniem korzystają z tych rozwiązań.

- Opowiemy jak przez wykorzystanie Machine Learning zoptymalizowaliśmy pracę jednego z działów i jak zaimplementowaliśmy Continuous Delivery - zapowiada Grzegorz Dudek, jeden z prelegentów i team manager w Ceneo.

Wisienką na torcie będą prezentacje zaproszonych gości. Prelekcję wygłosi Maciej Aniserowicz - człowiek od wszystkiego związanego z programowaniem, prowadzi bloga devstyle.pl oraz Tomasz Kopacz z Microsoft, który zajmuje się m.in. prezentacją dobrych praktyk architektonicznych. Dokładny program konferencji znajdziesz na stronie geekspeak.pl.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, ale obowiązuje rezerwacja i zasada, kto pierwszy ten lepszy.

- Mamy ambicję, żeby impreza wpisała się na stałe na mapę konferencji IT, na których po prostu trzeba być. Dlatego nie może Cię zabraknąć na pierwszej edycji - zachęca Paweł Kowalski, CIO w Ceneo.pl i pomysłodawca eventu.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930