Centrum logistyczne LCLog - Twoje rozwiązanie na transport międzynarodowy

13-12-2018, 16:56

Województwo lubuskie leży przy granicy z Niemcami, dlatego centrum logistyczne, znajdujące się na jego terenie, jest sprawdzonym partnerem w transporcie międzynarodowym. Wyspecjalizowane centrum TSL oferuje kompleksowe usługi logistyczne, realizując zlecenia dla małych i dużych przedsiębiorstw z Polski. Jakie usługi są wykonywane w ramach zleceń na transport międzynarodowy?

mat partnera

Transport - spedycja - logistyka

Centrum logistyczne w Zielonej Górze zajmuje się transportem, spedycją i logistyką, dzięki czemu oferuje kompleksowe usługi dla firm, które nie prowadzą własnych działów logistyki. Outsourcing w tym zakresie jest odpowiednim rozwiązaniem dla niedużych przedsiębiorstw, które chcą rozszerzyć działalność o eksport, lecz mają zbyt mało środków na samodzielne zatrudnienie kierowców i spedytorów oraz zakup samochodów ciężarowych. Firma logistyczna zapewni wszystko, co potrzebne do dostarczenia przesyłki do klienta za granicą, a po wykonaniu usługi przygotuje dokumenty, potwierdzające odbiór towarów.

Zielona Góra znajduje się w pobliżu granicy z Niemcami, dlatego jest odpowiednią lokalizacją dla centrum, realizującego zlecenia na transport międzynarodowy. Największym odbiorcą polskiego eksportu jest zachodni sąsiad, dlatego większości przedsiębiorstw zależy na możliwości szybkiego i sprawnego wysyłania towarów za Odrę. W centrum logistycznym w Zielonej Górze udostępniane są powierzchnie magazynowe, dzięki czemu towary są szybko przygotowywane do wysyłki i doręczane we wskazanym czasie. Dowiedz się więcej o magazynowaniu towarów na https://lclog.pl/magazyn-zielona-gora/.

 

Nowoczesna flota i magazyn klasy A

Transport międzynarodowy jest realizowany za pomocą specjalistycznych pojazdów z systemem GPS i certyfikatami EURO 5. Flota jest regularnie serwisowana i doskonalona, dlatego daje gwarancję dostarczenia przesyłek na czas w systemie just in time. Co ważne, dostawy są realizowane przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę, dlatego możliwe jest wykonanie zleceń na transport międzynarodowy w nietypowych godzinach nawet w weekendy.

Przed wysłaniem przesyłki do klienta towary są przechowywane w magazynie klasy A. Magazyn wysokiego składowania umożliwia rozmieszczanie towarów na czterech poziomach do wysokości 7 metrów. Na całej powierzchni utrzymywana jest stała temperatura (co najmniej 15 stopni Celsjusza), co umożliwia bezpieczne przechowywanie większości towarów. W magazynie przestrzega się standardów BHP i starannie znakuje się przesyłki, dlatego współpraca z centrum logistycznym w Zielonej Górze jest zadowalająca dla wszystkich firm, które chcą rozszerzyć działalność o eksport do Niemiec.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. ArLawKaRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Serwisy specjalne: