Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Biebrza noclegi do dyspozycji gości - gdzie warto się zatrzymać?

04-05-2022, 11:05

Dolina Biebrzy to piękne malownicze tereny, które znajdują się nad basenem rzeki. Znajdziesz tutaj odpoczynek, kontakt z naturą oraz odrobinę dzikiej przyrody, która zachwyca swoim urokiem. Piękne jest to, że cały ten teren został ukształtowany samoistnie, bez ingerencji człowieka. Cały teren należy do Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jeżeli pragniesz odpocząć od zgiełku miasta, nacieszyć się przyrodą, zobaczyć piękne zabytki czy przeżyć wyjątkowe spływy kajakowe samą rzeka Biebrza skorzystaj z oferty noclegi Biebrza https://www.biebrza24.pl/noclegi-biebrza/

Biebrza noclegi do dyspozycji gości- gdzie warto się zatrzymać?

Gospodarstwo agroturystyczne czy noc na tratwie nad brzegiem rzeki Biebrzy?

W całej okolicy blisko rzeki znajduje się różnorodna baza noclegowa, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby, które kochają bliskość natury oraz swobodę wypoczynku mogą wyprać domki letniskowe, które posiadają tarasy oraz miejsce do spędzania czasu na zewnątrz. To świetna opcja dla rodzin z dziećmi - idealna przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu pod okiem rodziców. Każdy domek posiada własną łazienkę co sprawia, że jest to nie tylko wspaniałe miejsce, ale także w pełni komfortowe. Każdy domek wyposażony jest w dostęp do Wi-Fi. 

W ofercie znajduje się także ośrodek wypoczynkowy, w którym dostępne są pokoje dwuosobowe oraz pokoje trzyosobowe, z których każdy posiada osobne, niezależne wejście oraz łazienkę. Do dyspozycji gości jest także w pełni wyposażona kuchnia. 

Osoby, które kochają kampingi mogą przyjechać nad rzekę swoimi przyczepami czy kamperami. Przygotowane jest specjalne miejsce. W okolicy znajduje się także pole namiotowe, a goście z niego korzystający mają dostęp do prywatnej linii brzegowej. Osoby, które chcą przeżyć coś innego i szukają nietypowych form noclegu będą w raju. Znajduje się tam 12 szałasów na palach. Są to drewniane konstrukcje, które przypominają namioty. Dlaczego na palach? Bo w okresie kwietnia rzeka regularnie wylewa, a podwyższenia sprawiają, że woda znajduje się pod namiotem. Goście znajdujący się na polu namiotowym mogą korzystać z miejsc na paleniska, pomostu czy sauny nad Biebrzą.

Niezależnie od tego na jaki typ noclegu się zdecydujesz możesz skorzystać z opcji dodatkowej jaką jest wyżywienie. Wszystko dzięki temu, że ośrodki posiadają własną bazę żywieniową z domową, regionalną kuchnią. Dzięki temu nie musisz martwić się o dostęp do sklepu. To szczególnie komfortowe, kiedy pragniesz odpocząć i korzystać z uroków natury.  


Ostatnie artykuły:


fot. Sean Do


fot. Matryx


« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031