Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Bezpłatny audyt dla sklepów internetowych na Targach eHandlu

23-02-2012, 08:54

W tym roku właściciele e-biznesów będą mogli sprawdzić, czy w ich sklepach przestrzegane są prawa konsumenta. Mini-audyt przeprowadzą eksperci w zakresie prawa i certyfikacji Trusted Shops podczas drugiej edycji Targów eHandlu, które odbędą się 2 marca w Poznaniu.

Zespół Trusted Shops przygotował praktyczną ofertę dla wszystkich zainteresowanych procesem audytu sklepów internetowych. Odwiedzający stoisko będą mogli skonsultować się z ekspertami w dziedzinie certyfikacji oraz dokonać bezpłatnego mini-audytu swojego sklepu internetowego pod kątem prawnym. Aby uzyskać certyfikat jakości Trusted Shops, sprzedawcy internetowi sprawdzani są według szczegółowych kryteriów, takich jak przejrzystość cen, prawo do odstąpienia od umowy oraz ochrona danych osobowych.

Na tegorocznych Targach eHandlu właściciele e-biznesów będą mogli przekonać się, czy ich sklepy spełniają najważniejsze kryteria oraz co należy poprawić. Eksperci, którzy na co dzień zajmują się przeprowadzaniem audytów, wyjaśnią krok po kroku, jak wygląda proces certyfikacji i integracji, oraz doradzą w kwestiach prawnych i formalnych.

Dla odwiedzających przygotowano też Podręcznik Trusted Shops, czyli praktyczny przewodnik po polskim prawie e-commerce. Zawarte w nim wskazówki, rady oraz wzory dokumentów prawnych pomogą dostosować proces sprzedaży internetowej tak, aby był zgodny z aktualnymi przepisami prawnymi obowiązującymi w Polsce.

Czytaj też: Targi eHandlu: Każdy znajdzie tu coś dla siebie

Targi eHandlu zgromadzą 110 wystawców z całej Europy i ponad 1000 przedstawicieli sklepów internetowych, którzy spotkają się, by wymienić się dotychczasowymi doświadczeniami w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce.

- To już druga edycja Targów eHandlu, a po sukcesie poprzedniej i w tym roku na targach nie może zabraknąć zespołu Trusted Shops. W tym roku nasi eksperci ds. certyfikacji i prawa będą bezpłatnie przeprowadzać mini-audyty zainteresowanych sklepów internetowych. W ten praktyczny sposób chcemy pokazać właścicielom e-biznesów jak wygląda audyt oraz jakie kryteria brane są pod uwagę podczas oceny sklepu - komentuje Anna Rak z Trusted Shops.

Zespół Trusted Shops będzie można spotkać przy stoisku 5/B. Więcej o Targach eHandlu pisaliśmy w Dzienniku Internautów na początku lutego.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły: