Bezpieczeństwo dla Amazon Web Services (AWS)

10-01-2021, 12:42

Coraz częściej przedsiębiorstwa wykorzystują technologie chmurowe, między innymi Amazon Web Services. Naturalnie trzeba przy tym pamiętać o bezpieczeństwie. Firma Bitdefender ma świetne rozwiązanie: Bitdefender Security for AWS. Zostało ono uhonorowane tytułem 2017 SC Awards Europe Highly Commended.

Bitdefender Security for AWS jest rozwiązaniem w dziedzinie bezpieczeństwa zaprojektowanym dla infrastruktury chmurowej Amazona i zintegrowanym z GravityZone Cloud Console. Bitdefender Security for AWS zostało stworzone na platformę wirtualną, oferuje elastyczne ceny i dostosowuje się do wielkości i potrzeb przedsiębiorstwa, by zapewnić optymalny zwrot z inwestycji. Pozwól ekspertom zarządzać bezpieczeństwem Twojego przedsiębiorstwa!

Hostowane usługi skanowania – skanowanie jest przenoszone na hostowane przez Amazona serwery bezpieczeństwa w przypadku każdej chronionej maszyny w chmurze. Wpływa to na poprawę efektywności poprzez minimalne wykorzystywanie zasobów i przenoszenie procesów skanowania.

Licencjonowanie na zasadzie Pay-As-You-Grow (płać w zależności od wzrostu potrzeb przedsiębiorstwa) – organizacja może dowolnie rosnąć i w każdej chwili (za pomocą kilku kliknięć) dodawać tylu użytkowników, ilu potrzebuje.

Przyjazna, łatwa w użytkowaniu zintegrowana konsola zarządzania – ogranicza wysiłki administracyjne. Pozwala na proste zarządzanie zasobami poprzez łatwą do wykorzystywania konsolę w chmurze.

Inne korzyści: bezpieczeństwo w chmurze od dostawcy najlepiej ocenianego w niezależnych testach. Między innymi rozwiązanie Bitdefender Security for AWS zostało uhonorowane tytułem 2017 SC Awards Europe Highly Commended.

Zdaniem twórców oprogramowania wykorzystywanie chmury publicznej wykazuje ciekawe podobieństwa z grami strategicznymi w czasie rzeczywistym. Aby osiągnąć sukces, trzeba zachować równowagę w użyciu zasobów w obronie i ataku.

Ceny na użytkownika na godzinę

  • Mikro i małe przedsiębiorstwa – 0,005 dolara

  • Średnie przedsiębiorstwa – 0,01 dolara

  • Duże przedsiębiorstwa – 0,025 dolara

  • Bardzo duże przedsiębiorstwa – 0,06 dolara

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag nolstag BitDefendertag AWStag Amazon Web Services

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.